Rakušan si připisuje i dílčí vítězství v Bischofshofenu

6Bardal (Nor.)278,4
12Matura267,1
25Hlava248,7
30Janda221,2
Diethart tomu snad ani sám nevěří. V 21 letech vyhrál Turné čtyř mustků a je jedním z nejpřekvapivějších vítězů v historii seriálu.
Senzační vítězství je zpečetěno! 140 metrů domácímu Diethartovi bezpečně stačí!
Slovinec Prevc navázal na první kolo, skočil 138,5 metru a řadí se v průběžném pořadí před Morgensterna, ale teď je mnohem očekávanější výkon mladíka Dietharta.
Morgenstern v celkovém pořadí přeskočí Ammanna.
Domácí Morgenstern letěl mimořádně daleko. 142 metrů! Skvělý výkon!
Švýcar Ammann doletěl na 137 metrů a jde do průběžného vedení v Bischofshofenu.
Zbývají čtyři závodníci.
Japonec Kasai vede i po dalším skoku Nora Bardala. Jeho 134,5 metru nestačí.
Polák Stoch skokem 133,5 metru připomněl první kolo, v němž byl o půl metru delší.
Němec Wellinger nevypadá spokojeně a se 133,5 metry Kasaie nepřeskočí.
Nejdelší skok druhého kola. Za výkon 137,5 metru jde Japonec Kasai do průběžného vedení před Fannemela.
Domácí Hayböck není spokojený se druhým skokem. Oproti prvnímu kolu byl o metr kratší: 130,5 metru.
Závěrečnou desítku otevírá Němec Freund skokem dlouhým 133,5. Je druhý.
Český skokan Skákat už bude jen závěrečná desítka nejlepších, a protože Jan Matura momentálně drží třetí místo, neskončí hůř než třináctý. To je oproti úvodnímu kolu slušný posun.
Teď už se pořadí na čele mění. Nor Fannemel skočil 135,5 metru a jde přesvědčivě na první místo.
Rakouské vlajky vlají, ale byla to předčasná radost. Domácí Loitzl jde se 131 metry na třetí místo za Jacobsena i Maturu.
Němec Kraus není spokojený. Skočil 130,5 metru.
Slovinec Hvala předvedl krátký druhý skok: 125 metrů.
Schlierenzauer je až na průběžném pátém místě.
Loňský a předloňský vítěz Turné čtyř můstků, Rakušan Schlierenzauer, se loučí skokem dlouhým 130,5 metru.
Dva téměř totožné skoky Němce Neumayera: v prvním kole 131 metrů, ve druhém 131,5.
Český skokan Poslední český skok na letošním Turné čtyř můstků. Jan Matura po dojezdu vypadal spokojeně, skočil 133,5 metru, ale na Jacobsena to nestačí o tři desetiny bodu.
Maeaettae byl úspěšnější než jeho předchozí krajan. Skočil 132,5 metru, ale také to na Jacobsena nestačí.
Finská série skoků. Koivuranta se 131 metry Jacobsena nepřeskočil.
Po skoku Nora Jacobsena už Rakušanovo vedení neplatí, proto Jacobsen doletěl na 135 metrů.
Na čele se zatím drží domácí Kraft.
První desítku skokanů ve druhém kole uzavřel Slovinec Kranjec, ale stejně jako Itovi mu skok nevyšel. Špatně se odrazil a 121,5 metru je toho důkazem.
Japonec Ito ve druhém kole nepředvedl dobrý skok. Jen 124 metrů.
Polskou nadvládu na čele narušil Rakušan Kraft. Skočil 131 metrů, což je nejdelší výkon druhého kola a stačí na první místo.
Kotův útok na první místo nestačí. Se 127,5 metry se řadí mezi své krajany na čele.
Polák na čele střídá Poláka. Zyla doletěl na 128 metrů a vede před Ziobrem.
Český skokan Lukáš Hlava se ve druhém kole o dva metry zhoršil. Nedostal se tak vysoko do vzduchu a doletěl na hranici 126,5 metru.
Další změna na prvním místě. Teď si průběžné vedení chvíli užije Polák Ziobro za výkon 128 metrů ve druhém kole.
Slovince Tepese řadí 126 metrů na průběžné první místo.
Český skokan Jakub Janda nepředvedl příliš klidný let, skočil jen 119 metrů a řadí za Freitaga.