Turnaj mistrů: Štěpánek, Paes - Bhúpátí, Bopanna

Semifinále turnaje komentuje Tomáš Hlavinka

Štěpánek, Paes (3-ČR/Indie) - Bhúpátí, Bopanna (5-Indie) 6:4, 1:6, 10:12
10-12
Game INDIE Je konec, Bopannova prudká smeč u sítě vyřazuje Štěpánka s Paesem z Turnaje mistrů. Po výsledku 4:6, 6:1 a 12:10 postupují do finále Bhúpátí s Bopannou.
10-11
Štěpánkova laciná chyba u sítě. Indové mají mečbol a dvě podání.
10-10
Dobré podání a bezchybný Paes u sítě. To je velmi dramatická koncovka zápasu.
9-10
Indové byli u sítě připraveni. Bod a mečbol zařídil Bhúpátí. Podává Paes.
9-9
Štěpánek se dlouho dobře bránil, ale smeč Bhúpátího byla bezchybná.
9-8
Po Štěpánkově servisu smečoval přesně Paes. Česko-indická dvojice má mečbol, ale podává soupeř.
8-8
Další Štěpánkův nepřesný úder... Od sítě zahrál do autu.
8-7
To je škoda... Štěpánek byl v dobré pozici pro volej na síti, ale zahrál do autu. Teď má ale český hráč dva servisy.
8-6
Paesova smeč mířila mezi oba Indy, Bhúpátí ale dokázal míč vrátit a Paes už nezareagoval přesně.
8-5
Po dobrém servisu Paese se Indové dostali do hry, česko-indická dvojice byla pod tlakem, ale Štěpánkovu smeč už Bopanna nevrátil.
7-5
Na podání Paes, u sítě byl ale úspěšnější Bopanna.
7-4
Dobrý servis Bhúpátího.
7-3
Výborný Štěpánkův return! Míček prolétl těsně nad páskou a Bhúpátí byl bez šance.
6-3
Nekompromisní smeč Paese u sítě.
5-3
Po druhém Čechově podání přišel return do zámezí.
4-3
Bhúpátí si myslel, že Paesův return půjde do autu. To se však nestalo a Ind už nedokázal míček usměrnit nad sítí. První minibrejk, podávat jde Štěpánek.
3-3
Indická dvojice si pomáhá servisem.
3-2
Tenhle bod zařídil při svém podání Paes.
2-2
Štěpánek zahrál těžký úder nad hlavou, ale Indové vrátili. Pouze však na raketu Paese, který nekompromisně smečoval.
1-2
Bhúpátí pohotově zareagoval u sítě.
1-1
Bopannovo dobré podání, Štěpánek returnoval mimo kurt.
1-0
Paes ukázal u sítě dobrý odhad a vyhnul se míčku letícímu do autu.
Štěpánek s Paesem si před super tie-breakem odběhli do šatny. Na podání začíná český hráč.
1:6
Game INDIE Bhúpátího eso. Štěpánek s Paesem prohrávají druhý set 1:6. O jejich postupu do finále se rozhodne v super tie-breaku, který se hraje místo rozhodujícího setu.
40-40
Ani ten třetí nevyužili, naopak je tady brejkbol.
40-30
První dva česko-indický pár odvrací.
40-0
Indové se snadno dostali ke třem setbolům.
1:5
Game INDIE Další skvělý return Bopanny. Paes nemohl včas zareagovat. Česko-indická dvojice ztrácí druhé podání ve druhém setu.
15-40
Paesův úder síť nepřešel. Tři brejkboly pro indickou dvojici.
15-30
Povedený vítězný return Bopanny. Paes byl bez šance.
15-15
Bopanna na síti zahrál do protipohybu Paese.
15-0
Štěpánkův volej na síti dopadl přesně na čáru, což potvrdilo i jestřábí oko.
1:4
Game INDIE Indové snadno potvrzují brejk a ve druhém setu vedou 4:1. Na podání se chystá Paes.
40-0
Paesův úder od základní čáry byl příliš dlouhý.
30-0
Eso.
1:3
Game INDIE Chybička Paese u sítě. Indové si berou Štěpánkovo podání, ve druhém setu vedou 3:1.