Tipovali jste s iDNES.cz výsledky Australian Open

Úvodní grandslam sezony zakončilo finále mezi Rogerer Federerem (vlevo) a Andym Murraym | foto: AP

2 2010
Tipovačka serveru iDNES.cz k Australian Open je u konce. Do sedmikolové soutěže během úvodního tenisového grandslamu roku se zapojilo celkem 447 čtenářů. Nejlepším tipérem byl čtenář s přezdívkou "tomsik". Výherci budou kontaktováni vyhlašovatelem soutěže firmou KIA Motors.

Soutěž měla sedm kol. V prvním kole se tipovaly celkové výsledky turnaje, každý správný tip byl odměněn třemi body (maximum 18 bodů).

V dalších šesti kolech jste hádali výsledky jednotlivých vybraných zápasů, každá trefa byla hodnocena jedním bodem.

Ceny získala desítka soutěžících, která získá nejvíc bodů. V případě bodové rovnosti rozhodl los.