Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Televizní přenosy

6 2000
20.00 NHL Islanders - Los Angeles (Sport 1, záznam)

úterý

15.50 fotbalový Pohár UEFA Wronki - Hertha Berlín (ZDF) 17.45 fotbalový Pohár UEFA Mnichov 1860 - Halmstad (ARD) 20.20 fotbalová Liga mistrů Sparta - Lazio (ČT 2) 20.35 fotbalová Liga mistrů Galatasaray - Graz (ORF 1) 20.45 fotbalová Liga mistrů Rangers - Monaco (Sport 1)

středa

14.00 turnaj tenistů v Lyonu (Eurosport) 18.10 euroliga košíkářek Gambrinus - Panathinaikos (ČT 2) 20.20 fotbalová Liga mistrů Manchester - Kyjev (ČT 2) 20.45 fotbalová Liga mistrů Trondheim - Bayern nebo Hamburk - La Coruňa (RTL) 18.00 NHL Rangers - Edmonton (Sport 1, záznam)

čtvrtek

14.00 turnaj tenistů v Lyonu (Eurosport) 16.25 fotbalový Pohár UEFA Slavia - Kréta (ČT 2) 17.55 Inter Bratislava - Lokomotiv Moskva (STV 2) 18.00 fotbalový Pohár UEFA Stuttgart - Innsbruck (DSF) 18.55 hokejový Karjala Cup Česko - Rusko (ČT 2) 21.30 fotbalový Pohár UEFA Vigo - CZ Bělehrad (Sport 1) 22.50 fotbalový Pohár UEFA Liberec - Liverpool (Nova, záznam, ještě se jedná)

pátek

14.00 turnaj tenistů v Lyonu (Eurosport) 16.30 fotbalová liga Ostrava - Olomouc (Nova) 20.00 NHL Washington - Rangers (Sport 1, záznam) 20.30 Německý hokejový pohár Německo - Slovensko (Eurosport)

sobota

16.55 hokejový Karjala Cup Česko - Finsko (ČT 2) 20.00 fotbalová liga Sparta - Teplice (Sport 1) 22.00 turnaj tenistek ve Filadelfii (Eurosport)

neděle

13.55 hokejový Karjala Cup Česko - Švédsko (ČT 2) 16.30 NHL Philadelphia - Ottawa (Sport 1, záznam) 19.00 turnaj tenistek ve Filadelfii (Eurosport)

Od časného rána sledujte aktuální zpravodajství z nočních zápasů NHL na adrese www.
20.00 NHL Islanders - Los Angeles (Sport 1, záznam)

úterý

15.50 fotbalový Pohár UEFA Wronki - Hertha Berlín (ZDF) 17.45 fotbalový Pohár UEFA Mnichov 1860 - Halmstad (ARD) 20.20 fotbalová Liga mistrů Sparta - Lazio (ČT 2) 20.35 fotbalová Liga mistrů Galatasaray - Graz (ORF 1) 20.45 fotbalová Liga mistrů Rangers - Monaco (Sport 1)

středa

14.00 turnaj tenistů v Lyonu (Eurosport) 18.10 euroliga košíkářek Gambrinus - Panathinaikos (ČT 2) 20.20 fotbalová Liga mistrů Manchester - Kyjev (ČT 2) 20.45 fotbalová Liga mistrů Trondheim - Bayern nebo Hamburk - La Coruňa (RTL) 18.00 NHL Rangers - Edmonton (Sport 1, záznam)

čtvrtek

14.00 turnaj tenistů v Lyonu (Eurosport) 16.25 fotbalový Pohár UEFA Slavia - Kréta (ČT 2) 17.55 Inter Bratislava - Lokomotiv Moskva (STV 2) 18.00 fotbalový Pohár UEFA Stuttgart - Innsbruck (DSF) 18.55 hokejový Karjala Cup Česko - Rusko (ČT 2) 21.30 fotbalový Pohár UEFA Vigo - CZ Bělehrad (Sport 1) 22.50 fotbalový Pohár UEFA Liberec - Liverpool (Nova, záznam, ještě se jedná)

pátek

14.00 turnaj tenistů v Lyonu (Eurosport) 16.30 fotbalová liga Ostrava - Olomouc (Nova) 20.00 NHL Washington - Rangers (Sport 1, záznam) 20.30 Německý hokejový pohár Německo - Slovensko (Eurosport)

sobota

16.55 hokejový Karjala Cup Česko - Finsko (ČT 2) 20.00 fotbalová liga Sparta - Teplice (Sport 1) 22.00 turnaj tenistek ve Filadelfii (Eurosport)

neděle

13.55 hokejový Karjala Cup Česko - Švédsko (ČT 2) 16.30 NHL Philadelphia - Ottawa (Sport 1, záznam) 19.00 turnaj tenistek ve Filadelfii (Eurosport)

Od časného rána sledujte aktuální zpravodajství z nočních zápasů NHL na adrese www.1hokej.cz. Dohrávku 21. kola hokejové extraligy mezi Karlovými Vary a Třincem sledujte ON-LINE od 17.30.







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze