Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


telegraficky

4 2000
Švédská liga: Brynäs - AIK Stockholm 2:1, MoDo - HV 71 3:4 v prodloužení, Björklöven - Timra 4:1, Färjestad - Lulea 4:3 v prodloužení, Frölunda - Malmö 4:3, Djurgaarden - Leksand 4:1.
Finská liga: Jokerit Helsinky - TPS Turku 3:2, Jyväskylä - Lahti 3:4, Rauma - Tappara Tampere 3:1 (Nedvěd gól za vítěze), SaiPa - IFK Helsinky 3:4 (za hosty Židlický 1, Čaloun 1), Blues Espoo - Hämeenlinna 3:1, Oulu - Ilves Tampere 3:2.

Slovenská extraliga: Zvolen - Poprad 8:3, Martin - Skalica 0:2, Liptovský Mikuláš - Košice 6:0, Slovan - Trenčín 3:4 v prodloužení.
AIK Stockholm 2:1, MoDo - HV 71 3:4 v prodloužení, Björklöven - Timra 4:1, Färjestad - Lulea 4:3 v prodloužení, Frölunda - Malmö 4:3, Djurgaarden - Leksand 4:1.
Finská liga: Jokerit Helsinky - TPS Turku 3:2, Jyväskylä - Lahti 3:4, Rauma - Tappara Tampere 3:1 (Nedvěd gól za vítěze), SaiPa - IFK Helsinky 3:4 (za hosty Židlický 1, Čaloun 1), Blues Espoo - Hämeenlinna 3:1, Oulu - Ilves Tampere 3:2.

Slovenská extraliga: Zvolen - Poprad 8:3, Martin - Skalica 0:2, Liptovský Mikuláš - Košice 6:0, Slovan - Trenčín 3:4 v prodloužení. Pořadí v čele: 1. Zvolen 67, 2. Slovan 56, 3. Trenčín 45, 4. Poprad 44.

různé

Výsledky NBA: Toronto - L. A. Clippers 104:95 v prodloužení, Philadelphia - Charlotte 95:74, Miami - Utah 92:94, Orlando - New Jersey 83:80, Boston - Minnesota 98:102, Detroit - Cleveland 103:93, Chicago - New York 86:91, Vancouver - Indiana 76:86 v prodloužení, L.A. Lakers - San Antonio 109:100, Sacramento - Phoenix 105:98, Atlanta - Milwaukee 101:94, Washington - Miami 90:93, New Jersey - Orlando 74:95, Charlotte - Utah 94:89, Cleveland - Philadelphia 78:112, New York - Minnesota 100:90, Houston - Portland 85:96, Denver - Seattle 103:92, Golden State - Dallas 78:97.

Zátopkův maraton v Miláně: 1. Biwott (Keňa) 2:08:59, 2. Barbi (It.) 2:12:03, 3. Bastos (Braz.) 2:12:07. Ženy: 1. Andreucciová (It.) 2:29:43, 2. Nagyová (Maď.) 2:34:42, 3. Guerraová (Ekv.) 2:38:15.

Maraton ve Fukuoce: 1. Fužita (Jap.) 2:06:51, 2. Lee Bong-džu (Korej. rep.) 2:09:04, 3. Behar (Fr.) 2:09:09, 4. Igaraši (Jap.) 2:09:26, 5. Abera (Et.) 2:09:45, 6. Katajama (Jap.) 2:13:48.

Golfový turnaj v jihoafrickém Sun City: 1. Els (JAR) 268 (66+67+67+68), 2. Westwood (Brit.) 268 (65+69+68+66), 3. Price (Zimb.) 269 (69+66+67+67), Bjorn (Dán.) 269 (70+65+65+69), 5. Huston (USA) 274 (72+67+64+71), 6. Montgomerie (Brit.) 276 (69+74+64+69).

Talent roku, výsledky fotbalové ankety, do 17 let: 1. Svěrkoš (útočník, Ostrava), 2. Sivok (záložník, České Budějovice), 3. T. Rada (obránce, Sparta). Do 16 let: 1. Hurník (obránce, Olomouc), 2. Bolek (brankář, Ostrava), 3. Kordík (obránce, České Budějovice). Do 15 let: 1. P. Kobylík (záložník, Olomouc), 2. Špacír (obránce, 1. Staré Město), 3. Čorček (obránce, Ostrava).

Poslední závod základní části Grand Prix v krasobruslení v Asahikawě, taneční páry: 1. Anissinová, Peizerat (Fr.) 2,0, 2. Drobiazková, Vanagas (Lit.) 4,0, 3. Winklerová, Lohse (Něm.) 6,0. Ženy: 1. Slucká 1,5 bodu, 2. Butyrská (obě Rus.) 3,0, 3. Malininová (Uzb.) 5,0. Muži: 1. Pljušenko 1,5 bodu, 2. Klimkin (oba Rus.) 4,0, 3. Li Čcheng-ťiang (Čína) 4,5.

SP v akrobatickém lyžování v Blackcombu: 1. Pack 246,04, 2. Bergoust (oba USA) 235,40, 3. Omischl (Kan.) 235,04... 11. Valenta. Pořadí SP: 1. Bergoust 296, 2. Omischl 264, 3. Capicik (Kan.) 256... 8. Valenta 168.

SP na saních v Oberhofu: 1. Ottová 1:24,123 (42,098+42,025), 2. Kraushaarová (obě Něm.) 1:24,216 (42,152+42,064), 3. Neunerová (Rak.) 1:24,459... 25. Jeriová 1:28,028. Muži: 1. Skel, Wöller 1:23,991, 2. Florschütz, Wustlich (všichni Něm.) 1:24,081, 3. Oberstolz, Gruber (It.) 1:24,585... 19. Říha, Dreser 1:43,145. Jednotlivci: 1. Albert 1:30,145, 2. Müller 1:30,518, 3. Hackl (všichni Něm.) 1:30,585... 31. Dolák 1:33,452, 39. Dreser 1:36,477.

Světová série ISF na U-rampě ve švýcarském Laaxu: 1. Simmen (Švýc.), 2. Arvesen (Nor.), 3. Brunner (Švýc.)... 14. Černík, 40. Horváth.

Boby, úvodní závod SP v Altenbergu: 1. Spies, Sagmeister 1:53,07 min., 2. Lange, Hoppe (všichni Něm.) 1:53,44, 3. Annen, Hefti (Švýc.) 1:53,58... 13. Puškár, Kobián 1:55,24, 20. Danilevič, Gomola 1:56,61. Čtyřboby: 1. pilot Benesch 1:49,73 min., 2. Lange (oba Něm.) 1:49,88, 3. Stampfer (Rak.) 1:50,38... 20. Puškár 1:52,61, 21. Danilevič 1:52,68.

Stolní tenis, 7. kolo Superligy: Frýdek-Místek - Cegléd 6:0 (Plachý, Čcheng Po - Harczi, Pengö 2:0, Krčil, Olejník - Iván, Dudáš 2:1, Plachý - Pengö 2:0, Olejník - Iván 2:0, Čcheng Po - Harczi 2:1, Krčil - Dudáš 2:0).

Petra Sobotku z Olympu Praha a Veroniku Buroňovou ze Sokola Ostrava vyhlásili odborníci nejlepšími vzpěrači tohoto roku v republice. Sobotka se rozloučil se sezonou v Havířově vítězstvím v soutěži Top 12 a Buroňová v Ostravě na Velké ceně překonala ve váze do 63 kg národní rekord v trhu výkonem 80,5 kilogramů. (jsl)

správné tipy

Sportka - I. tah: 12 - 21 - 25 - 36 - 38 - 43, dodatkové číslo: 40.

II. tah: 4 - 9 - 12 - 13 - 27 - 29, dodatkové číslo: 24.

Sázka 5 ze 40: 10 - 12 - 18 - 25 - 33.

Šance: 450 151.

Šťastných deset, sobota: 1 - 8 - 10 - 14 - 15 - 18 - 19 - 24 - 28 - 36 - 47 - 49 - 56 - 58 - 60 - 61 - 63 - 65 - 74 - 80. Šance milion: 273 358.

Neděle: 1 - 3 - 10 - 11 - 18 - 27 - 32 - 37 - 39 - 43 - 46 - 48 - 49 - 53 - 60 - 61 - 69 - 70 - 71 - 75. Šance milion: 270 427.

Sazka: 0, 1, 1 - 1, 1, 2 - 1, 1, 0 - 0, 2, 2, 1.

Výhry. Sportka - I. tah: 1. pořadí není, 2. 1x 745 330 Kč, 3. 90x 14 906 Kč, 4. 4029x 443 Kč, 5. 78 740x 75 Kč.

II. tah: 1. 1x 9 073 691 Kč, 2. 4x 186 332 Kč, 3. 151x 8884 Kč, 4. 6830x 261 Kč, 5. 110 125x 54 Kč.

Šance: 1. není, 2. 7x 50 000, 3. 36x 5000 Kč, 4. 414x 500 Kč, 5. 4122x 50 Kč, 6. 40 879x po 20 Kč.

Sazka: 1. není, 2. 15x 4061 Kč, 3. 225x 361 Kč.

5 ze 40: 1. není, 2. 75x 2450 Kč, 3. 2096x 100 Kč.

EuroLotto Super6: 2 - 4 - 8 - 11 - 20 - 30, dodatkové číslo: 28.

Joker: 3 - 0 - 3 - 5 - 8 - 4.

Výhry. EuroLotto: 1. pořadí není, 2. 2x 55 624 Kč, 3. 12x 16 687, 4. 648x 377 Kč, 5. 10 259x 75 Kč. Joker: 1., 2. a 3. pořadí není, 4. 15x 937 Kč, 5. 119x 177 Kč.







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze