Biatlon - Světový pohár 2010 - 2011
DATUM | SPRINT | STÍHACÍ Z. | INDIV.Z. | HROM.Z. | ŠTAFETY | ŠTAFETY MIX | ||
1.-5.12. | Östersund (Švéd.) | M | Svendsen (Nor.) 29. Šlesingr |
Björndalen (Nor.) 14. Šlesingr |
Svendsen (Nor.) 7. Šlesingr |
|||
Ž | Mäkäräininenová (Fin.) 56. Vítková |
Mäkäräininenová (Fin.) Vítková LAP |
Zideková (Švéd.) 22. Vejnarová |
|||||
10.-12.12. | Hochfilzen (Rak.) | M | Bö (Nor.) 20. Vítek |
Bö(Nor.) 30. Soukup |
Norsko 7. Česko |
|||
Ž | Kuzminová (SR) 58. Vejnarová |
Ekholmová (Švéd.) 52. Vejnarová |
Německo 13. Česko |
|||||
16.-19.12. | Pokljuka (Slov.) | M | Ferry (Švéd.) 33. Moravec |
Mesotitsch (Rak.) 7. Soukup |
Švédsko Česko (LAP) |
|||
Ž | Neunerová (Něm.) 22. Tomešová |
Bergerová (Nor.) 33. Tomešová |
||||||
5.-9.1. | Oberhof (Něm.) | M | Bö (Nor.) 3. Šlesingr |
Bö (Nor.) 8. Šlesingr |
Německo 2. Česko |
|||
Ž | Flatlandová (Nor.) 32. Vítková |
Ekholmová (Švéd.) |
Švédsko Česko (LAP) |
|||||
12.-16.1. | Ruhpolding (Něm.) | M | Berger (Nor.) 10. Holubec |
Ferry (Švéd.) 14. Moravec |
Svendsen (Nor.) 12. Soukup |
|||
Ž | Bergerová (Nor.) 38. Tomešová |
Bergerová (Nor.) 40. Vítková |
Zajcevová (Rus.) 36. Tomešová |
|||||
20.-23.1. | Anterselva (It.) | M | Šipulin (Rus.) 26. Moravec |
M.Fourcade (Fr.) 11. Šlesingr |
Německo | |||
Ž | Bergerová (Nor.) 53. Vítková |
Bergerová (Nor.) | Rusko Česko (LAP) |
|||||
4.-6.2. | Presque Isle (USA) | M | Peiffer (Něm.) 11. Šlesingr |
Boeuf (Fr.) 20. Šlesingr |
Německo | |||
Ž | Ekholmová (Švéd.) 23. Vítková |
Bergerová (Nor.) 21. Vítková |
||||||
10.-13.2 | Fort Kent (USA) | M | Svendsen (Nor.) 2. Šlesingr |
Svendsen (Nor.) 4. Šlesingr |
M.Fourcade (Fr.) 13. Šlesingr |
|||
Ž | Henkelová (Něm.) 41. Vítková |
Henkelová (Něm.) 32. Vítková |
Neunerová (Něm.) | |||||
MISTROVSTVÍ SVĚTA 2011 | ||||||||
3.-13.3. | Chanty-Mansijsk (Rus.) | M | Peiffer (Něm.) 12. Šlesingr |
M.Fourcade (Fr.) 8. Šlesingr |
Bö (Nor.) 12. Šlesingr |
Svendsen (Nor.) 26. Šlesingr |
Norsko 10. Česko |
Norsko 11. Česko |
Ž | Neunerová (Něm.) 25. Soukalová |
Mäkäräinenová (Fin.) 22. Soukalová |
Ekholmová (Švéd.) 8. Vítková |
Neunerová (Něm.) 30. Vítková |
Německo 12. Česko |
|||
17.-20.3. | Oslo (Nor.) | M | Birnbacher (Něm.) 12. Šlesingr |
Svendsen (Nor.) 15. Šlesingr |
Svendsen (Nor.) 28. Šlesingr |
|||
Ž | Neunerová (Něm.) 18. Vítková |
Kuzminová (SR) 41. Vítková |
Domračevová (Běl.) | |||||
DATUM | SPRINT | STÍHACÍ Z. | INDIV.Z. | HROM.Z. | ŠTAFETY |
Pod jménem vítěze umístění nejlepšího Čecha
LAP - závodník byl dostižen o jedno kolo a musel odstoupit
DNF - závodník nedokončil