Sotva přestáli tlak, udeřili čtyřmi góly

10 2000
-
Kvalitní zápas nabral spád až ve druhé třetině. Domácí díky brankáři Kudrnovi přežili nápor soupeře a v přesilovce se ujali vedení. Litvínovští sice okamžitě odpověděli, ale rozjeté Znojmo vedlo už v polovině zápasu o dva góly. Ve 36. minutě selhal litvínovský gólman Orct, kterého od modré čáry prostřelil Pucher a zvýšil na 4:1. Znojemští v poslední části ještě promarnili trestné střílení a dvouminutovou přesilovku pět na tři.

Branky a nahrávky: 22. Plášek (Havíř, Freibauer), 25. Procházka (Kumstát, Pazourek), 30. Fink (Pazourek, Procházka), 36. Pucher (Soudek) - 23. Kysela (Černošek, Reichel). Rozhodčí: Havlík. Vyloučení: 5:7, navíc Prorok do konce. Diváků: 5500. Třetiny: 0:0, 4:1, 0:0. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 4:1.

Znojmo: Kudrna - Jakeš, Valko, Soudek, Havíř, Heš, Kumstát - Poukar (30. Bělohlávek), Kaňkovský, Vorel - Plášek, Pucher, Freibauer - Pazourek, Fink, Procházka.

Litvínov: Orct - Černošek, Hořava, Pilař, Štrbák, Krátký (30. Mrázek), Nikolov - Kysela, Reichel, Prorok - Rosol, Alinč, Kubinčák - Piroš, Branda, Hübl.