Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Představujeme hřiště pro Czech Open v Čeladné: jamka č. 16

Golfové hřiště Old Course v Čeladné, jamka č. 16. | foto: Prosper Golf Resort

14 2010
Vlna zájmu o návštěvu turnaje Czech Open má za následek obrovský zájem o ubytovací kapacity v Čeladné a přilehlém okolí. Nocleh v přijatelné vzdálenosti od hřiště už se v současné době shání těžko.

Zjistit aktuální kapacitu volných hotelových lůžek lze na oficiálním e-shop Prosper Golf Resortu.

Kdo nepotřebuje služby vícehvězdičkových zařízení, může využít nabídky ubytoven sportovních klubů a podobných organizací, jichž je v Beskydech poměrně dost.

A vyplatí se přijet záhy. Za dva dny se do dějiště přes mošnovské letiště přepraví velký kontingent hráčů, pro něž pořadatelé zajistili bezplatný charterový let z Mnichova. A amatérský golfista ocení byť i jen trénink špičkových profesionálů.

Č. 16, par 5, 506 metrů

Golfové hřiště Old Course v Čeladné, jamka č. 16 - nákres.

Magazín golf.idnes.cz představuje s blížícím se termínem velkého turnaje (19. - 22. srpna) jednotlivé jamky mistrovského podbeskydského hřiště.

Domácí profesionál Stanislav Matuš, jenž má hřiště Prosper Golf Resortu zažité, charakterizuje šestnáctku takto:

"Lehčí par 5 do kopce. Po dobrém drivu je možnost zasáhnout green na dvě rány. Pokud nejste dlouzí, přihrávka do pozice na třetí ránu by neměla být větší problém.

Green se svažuje proti fairwayi a je obtížné ho dobře přečíst. "

Anglický profesionál Brett Brasier, jenž letos začal působit v Čeladné jako head pro, k tomu doplňuje:

"Rovnou nahoru tímto parem 5 proletíte dvěma dobrými ranami. Po nich budete dost blízko greenu, když ne přímo na něm."Najdete na iDNES.czmobilní verze