11 C. Albers (NED) Midland
cíl
V posledním kole ještě Räikkönen stihl zajel nejrychlejší kolo závodu.
cíl
Dramatický závod přinesl i nevídaný dojezd do cíle. Největšáí radost mají v Renaultu, jejich jezdci drží první dvě místa v MS, jasně vede i v Poháru konstruktérů.
cíl
4. Heidfeld, 5. Fisichella, 6. Villeneuve, 7. Barrichello, 8. Speed - Mladý Američan získal ve svém třetím závodě ve formuli 1 jeden bod. Je to zároveň první bod pro B-tým Red Bullu.
cíl
Buttonovi těsně před cílem, v předposlední zatáčce, bouchl motor Honda! Śnažil se dojet do cíle, ale auto zastavilo asi 20 metrů před cílovou čárou!
cíl
Vítězí Alonso před Räikkönenem a velmi překvapivě R. Schumacherem.
56
Jezdci jsou v posledním kole, drží si svá místa.
54
Fisichella útočí na pátého Button - tito jezdci byli nejrychlejší v kvalifikaci, ale v závodě se jim nedařilo, Fisichella startoval dokonce z boxů.
52
Montoya si po nárazu zespodu od obrubníku vypojil u vozu řídící jednotku vozu. Proto byl jeho vůz neovladatelný a musel skončit.