Bezzubé Teplice. Futsalové finále je dorovnané

Teplický futsalista Sidnei se snaží prostřelit zeď Chrudimi. | foto: Petr Bílek, MF DNES

22 2015
Žádný zlatý mečbol pro futsalisty Teplic, ligové finále se zauzlovalo. Obhájci z Chrudimi ve čtvrtek na domácím palubovce uspěli 2:1 po prodloužení a sérii hranou na tři vítězství dorovnali na 1:1.

„Vyhrála větší vůle,“ odfoukl si chrudimský kapitán Lukáš Rešetár v ČT Sport. „V prodloužení měly oba týmy už jen málo sil, vždyť se hrálo po dvou dnech. Ukazuje se, že soupeři jsou nesmírně vyrovnaní a že budou rozhodovat maličkosti.“

První finále přineslo přestřelku, ve druhém gólostroj utichl. Domácí vedli díky volnému Rodrigovi a jeho kličce brankáři. Tepličtí vlci jen jednou gólově kousli, to když Carlos Alberto z běhu propálil brankáře.

V prodloužení chrudimský Michal Mareš nedal desetimetrový kop, to se mistrovi stalo už v první partii, jenže teď to nevadilo. Roman Mareš bratra zachránil, obral Marcela a po brejku dal vítězný gól.

Třetí partii hostí Teplice ve čtvrtek 28. května od osmi večer.