Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


nižší fotbalové soutěže * nižší fotbalové soutěže

6 2000
Prachatice -
Varnsdorf 0:2 (0:0), Semice - Střížkov 0:1 (0:0),, Chrudim - K. Vary-Dvory 2:1 (0:0), Chomutov - Admira 4:0 (0:0), Kolín - Slavia B 2:1 (0:0),, Sparta B - Milín 5:2 (0:0), Krč - Hradec Kr. B 1:0 (0:0). Třeboň, Teplice B měly volno.
1. Sparta B 16 11 2 3 31:12 35
2. Krč 16 10 3 3 28:15 33
3. Třeboň 16 10 2 4 28:19 32
4. Chomutov 15 9 2 4 20:12 29
5. Střížkov 16 8 4 4 34:17 28
6. Chrudim 16 7 3 6 27:27 24
7. Kolín 16 6 5 5 21:19 23
8. Admira 15 7 2 6 26:27 23
9. Milín 16 7 1 8 26:34 22
10. Varnsdorf 16 6 3 7 23:23 21
11. K. Vary-Dvory 16 5 3 8 21:25 18
12. Hradec Kr. B 16 3 7 6 18:18 16
13. Semice 16 5 1 10 26:36 16
14. Prachatice 16 4 3 9 12:28 15
15. Teplice B 16 3 5 8 13:26 14
16. Slavia B 16 2 2 12 19:35 8

DIVIZE A

Žižkov B - Pelhřimov 4:0 (1:0), Milevsko - Vodňany nehráno, Chlumčany - Čížová 1:1 (1:0), FC Plzeň - Tachov 2:4 (1:2), Strakonice - Budějovice B nehráno, Tábor - Přeštice 0:0, Vyšehrad - Motorlet 1:2 (1:1), Kaplice - Klatovy 1:1 (0:0).

1. Budějovice B 15 9 4 2 28:9 31
2. Vyšehrad 16 10 1 5 33:21 31
3. Čížová 16 9 4 3 32:20 31
4. Žižkov B 16 8 4 4 40:23 28
5. Klatovy 16 8 4 4 43:29 28
6. Strakonice 15 8 2 5 28:17 26
7. Motorlet 16 8 2 6 23:26 26
8. Tachov 16 8 1 7 32:25 25
9. Chlumčany 16 6 3 7 30:32 21
10. Vodňany 15 6 3 6 21:28 21
11. Kaplice 16 4 5 7 21:26 17
12. Přeštice 16 5 2 9 22:35 17
13. Tábor 16 4 3 9 14:29 15
14. Pelhřimov 16 4 2 10 24:32 14
15. Milevsko 15 3 4 8 14:36 13
16. FC Plzeň 16 3 2 11 18:35 11

DIVIZE B

Kralupy - Litoměřice 2:0 (2:0), Louny - Rakovník 0:3 (0:1), Smíchov - Roudnice 0:1 (0:1), Příbram B - Aritma nehráno, Kadaň - Kladno 1:1 (1:0), Žatec - VELA US 2:0 (0:0), Litvínov - ČZU Praha 1:1 (0:0), Štětí - Neštěmice 0:0.

1. Kladno 16 11 5 0 27:9 38
2. Štětí 16 9 3 4 25:14 30
3. Roudnice 16 9 0 7 22:26 27
4. ČZU Praha 16 7 4 5 32:21 25
5. Žatec 16 7 3 6 31:25 24
6. Příbram B 15 7 2 6 29:22 23
7. VELA US 16 7 2 7 27:20 23
8. Neštěmice 16 6 5 5 23:19 23
9. Kralupy 16 7 1 8 25:24 22
10. Aritma 15 6 3 6 16:20 21
11. Rakovník 16 5 4 7 21:26 19
12. Smíchov 16 5 3 8 24:28 18
13. Louny 16 4 6 6 17:26 18
14. Kadaň 16 5 2 9 21:31 17
15. Litoměřice 16 4 3 9 25:34 15
16. Litvínov 16 4 2 10 18:38 14

DIVIZE C

Olympia Hradec Králové - Letohrad 2:2 (1:1), Čes. Třebová - Sibřina 1:1 (1:0), Choceň - Semily 1:2 (0:1), Čelákovice - Čes. Dub 3:1 (2:0), Bělá p. B. - Čes. Brod 0:0, Pardubice - Liberec B 2:2 (0:1), Čáslav - Rychnov n K. nehráno, Holice - Trutnov 1:0 (1:0).

1. Liberec B 16 8 4 4 34:19 28
2. Čelákovice 16 8 4 4 30:17 28
3. Čes. Brod 16 8 4 4 23:17 28
4. Letohrad 16 8 4 4 23:20 28
5. Semily 16 8 2 6 25:22 26
6. Čáslav 15 7 4 4 21:15 25
7. Choceň 16 8 0 8 27:21 24
8. Sibřina 16 6 6 4 30:27 24
9. Trutnov 16 7 2 7 20:30 23
10. Holice 16 6 3 7 20:28 21
11. Rychnov n K. 15 6 2 7 22:19 20
12. Čes. Třebová 16 4 6 6 23:24 18
13. Olympia HK 16 4 4 8 26:33 16
14. Pardubice 16 3 6 7 14:21 15
15. Bělá p. B. 16 4 3 9 21:33 15
16. Čes. Dub 16 3 4 9 20:33 13
Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze