Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


nižší fotbalové soutěže

27 2000
Třeboň -
Semice 3:1 (2:1), Chrudim - Prachatice 1:0 (0:0), Chomutov - Hradec Králové B 3:1 (0:1), Mogul Kolín - Varnsdorf 3:1 (2:0), Milín - K. Vary-Dvory 4:1 (2:1),Teplice B - Admira/Slavoj 1:0 (1:0), Slavia B - Sparta Krč 0:3(0:2).
1. Třeboň 18 12 2 4 34:22 38
2. Krč 18 11 3 4 31:17 36
3. Sparta B 17 11 2 4 31:13 35
4. Chomutov 17 10 3 4 24:14 33
5. Střížkov 17 8 5 4 35:18 29
6. Chrudim 18 8 4 6 28:27 28
7. Kolín 17 7 5 5 24:20 26
8. Admira 17 8 2 7 27:28 26
9. Milín 17 8 1 8 30:35 25
10. Varnsdorf 18 6 4 8 24:26 22
11. Teplice B 18 5 5 8 16:26 20
12. K. Vary 17 5 3 9 22:29 18
13. Hradec Kr. B 18 3 7 8 21:24 16
14. Semice 17 5 1 11 27:39 16
15. Prachatice 17 4 3 10 12:29 15
16. Slavia B 17 2 2 13 19:38 8

MSFL

Kunovice - Olomouc B 2:0 (0:0), D. Benešov - Baník Ostrava B 1:0 (0:0), Holice 1932 - D. Kounice 5:3 (3:2), Kyjov - Brno B 0:1 (0:0), Zeman Brno - Vratimov 1:1 (0:0), SK Hranice - Jihlava 1:1 (1:1), Brumov - Uničov odloženo.

1. Jihlava 16 10 4 2 25:10 34
2. D. Benešov 16 8 6 2 21:9 30
3. Holice 16 8 4 4 27:25 28
4. Kyjov 16 7 6 3 13:9 27
5. Brno B 16 7 5 4 26:16 26
6. Kunovice 16 8 2 6 18:18 26
7. SK Hranice 15 7 3 5 24:26 24
8. Uničov 15 6 4 5 20:18 22
9. Ostrava B 16 4 7 5 22:17 19
10. D. Hranice 15 5 3 7 17:20 18
11. D. Kounice 15 5 2 8 20:27 17
12. Vratimov 16 4 4 8 22:23 16
13. Olomouc B 16 3 5 8 19:26 14
14. Zeman Brno 16 3 2 11 12:25 11
15. Brumov 14 2 3 9 13:30 9

DIVIZE

SKUPINA A

Přeštice - Motorlet 0:0, Č. Buděj. B - Klatovy 3:1 (1:0), Tachov - Vyšehrad 2:1 (1:1), Čížová - Tábor 1:1 (1:0), Pelhřimov - 1. FC Plzeň 1:0 (0:0), Žižkov B - Chlumčany 5:0 (2:0), Milevsko - Kaplice 0:1 (0:0), Vodňany - Strakonice odloženo.

1. Budějovice B 17 11 4 2 32:10 37
2. Čížová 18 10 5 3 35:22 35
3. Žižkov B 18 10 4 4 48:24 34
4. Vyšehrad 18 11 1 6 35:23 34
5. Klatovy 18 9 4 5 45:32 31
6. Tachov 18 10 1 7 36:27 31
7. Motorlet 18 8 3 7 23:27 27
8. Strakonice 16 8 2 6 29:19 26
9. Chlumčany 17 6 3 8 30:37 21
10. Vodňany 16 6 3 7 21:30 21
11. Kaplice 18 5 5 8 23:29 20
12. Milevsko 18 5 4 9 18:38 19
13. Přeštice 18 5 3 10 22:36 18
14. Pelhřimov 18 5 2 11 26:34 17
15. Tábor 18 4 4 10 15:31 16
16. FC Plzeň 18 3 2 13 19:38 11

SKUPINA B

Vela US - ČZU Praha 0:0, Kladno - Neštěmice 4:1 (2:0), Aritma Praha - Litvínov 0:1 (0:0), Roudnice - Žatec 4:1 (2:0), Rakovník - Kadaň 0:1 (0:0), Litoměřice - Dukla Příbram B 2:2 (1:2), Kralupy - Smíchov 1:0 (0:0), Louny - Štětí 0:2 (0:0).

1. Kladno 18 13 5 0 34:11 44
2. Štětí 18 10 3 5 27:15 33
3. Roudnice 18 10 0 8 26:28 30
4. ČZU Praha 18 8 5 5 35:21 29
5. Kralupy 18 9 1 8 27:24 28
6. Příbram B 18 8 3 7 33:26 27
7. VELA US 17 7 3 7 27:20 24
8. Žatec 18 7 3 8 33:32 24
9. Aritma 18 7 3 8 19:25 24
10. Neštěmice 18 6 5 7 24:26 23
11. Kadaň 18 7 2 9 25:32 23
12. Rakovník 18 5 5 8 22:28 20
13. Smíchov 18 5 4 9 25:30 19
14. Louny 17 4 6 7 17:28 18
15. Litvínov 17 5 2 10 19:38 17
16. Litoměřice 17 4 4 9 27:36 16

SKUPINA C

Český Brod - Trutnov 3:0 (1:0), Český Dub - Čáslav 2:0 (0:0), Semily - Pardubice 0:0, Sibřina - Bělá pod Bezd. 4:1 (0:1), Letohrad - Čelákovice 1:0 (1:0), Olympia Hradec Králové - Choceň 2:0 (0:0), Česká Třebová - Holice 1:1 (0:0), utkání Liberec B - Rychnov odloženo.

1. Letohrad 18 10 4 4 25:20 34
2. Čes. Brod 17 9 4 4 26:17 31
3. Liberec B 16 8 4 4 34:19 28
4. Čelákovice 17 8 4 5 30:18 28
5. Sibřina 17 7 6 4 34:28 27
6. Semily 17 8 3 6 25:22 27
7. Trutnov 18 8 2 8 23:35 26
8. Čáslav 16 7 4 5 21:17 25
9. Choceň 17 8 0 9 27:23 24
10. Olympia HK 18 6 4 8 33:34 22
11. Holice 18 6 4 8 22:34 22
12. Rychnov n K. 16 6 2 8 24:22 20
13. Čes. Třebová 18 4 7 7 24:26 19
14. Pardubice 17 3 7 7 14:21 16
15. Čes. Dub 17 4 4 9 22:33 16
16. Bělá p. B. 17 4 3 10 22:37 15

SKUPINA D

Svitavy - Třebíč 6:1 (0:0), Břeclav - Slavičín 2:3 (1:0), Polešovice - Zlín B 0:0, Dolní Němčí - Slušovice 2:0 (1:0), Slavkov - Uherské Hradiště 1:0 (0:0), Židenice - Mysločovice 3:0 (1:0), Chropyně - Bystrc-Kniničky 3:1 (1:0), Znojmo - Napajedla 2:0 (1:0).

1. Svitavy 17 10 5 2 24:8 35
2. Třebíč 16 8 5 3 26:19 29
3. Chropyně 17 8 3 6 30:20 27
4. Židenice 16 8 3 5 25:15 27
5. Slavičín 17 7 5 5 27:16 26
6. Uh. Hradiště 17 7 5 5 21:17 26
7. Zlín B 17 6 7 4 20:10 25
8. D. Němčí 17 7 4 6 26:24 25
9. Slavkov 17 7 3 7 21:20 24
10. Napajedla 17 7 3 7 23:24 24
11. Bystrc 17 7 3 7 22:23 24
12. Břeclav 17 6 2 9 19:26 20
13. Znojmo 17 5 4 8 25:28 19
14. Slušovice 17 5 4 8 25:31 19
15. Mysločovice 17 5 1 11 14:35 16
16. Polešovice 17 1 5 11 4:36 8

SKUPINA E

Krnov - Rýmařov 2:1 (2:0), Albrechtice - Karviná B 3:0 (0:0), Šumperk - Dětmarovice 0:0, Kravaře - Nový Jičín 1:2 (0:0), Zábřeh-Zvole - Muglinov 4:1 (2:0), Bruntál - Slavia Kroměříž 0:2 (0:2), Frýdek-Místek - Bystřice p. Host. 1:0 (0:0), V. Meziříčí - M. Albrechtice 1:0 (1:0).

1. N. Jičín 17 11 4 2 42:17 37
2. Bystřice 16 12 0 4 41:19 36
3. Dětmarovice 17 10 6 1 28:8 36
4. Zábřeh 16 10 2 4 34:28 32
5. Kravaře 17 7 7 3 28:17 28
6. R. Albrecht. 17 7 7 3 27:17 28
7. Rýmařov 17 7 5 5 23:18 26
8. M. Albrecht. 17 6 7 4 20:16 25
9. Kroměříž 17 6 4 7 30:21 22
10. Šumperk 17 6 3 8 25:29 21
11. V. Meziříčí 17 6 3 8 27:33 21
12. Karviná B 17 5 4 8 14:23 19
13. Bruntál 17 4 3 10 17:31 15
14. Fr.-Místek B 17 4 0 13 18:30 12
15. Muglimov 17 3 1 13 21:55 10
16. Krnov 17 2 2 13 12:45 8

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze