V návrhu nominace, který předloží trenérská rada výkonnému výboru svazu, by se měli objevit také čerství mistři republiky v deblkajaku na 500 a 1000 metrů, čtyřkajaku na 1000 metrů a deblkanoi na 500 metrů a vítězná kajakářka na 500 metrů Jana Blahová.
Výsledky - 500 m:
Muži:
K1: 1. Souček (Dukla Praha) 1:42,01, 2. Ježek (USK) 1:44,16, 3. Horský (Liberec) 1:44,99
K2: 1. Leština, Holubář (Dukla Praha/USK) 1:33,17, 2. Záruba, B. Kusák (USK) 1:33,28, 3. Hottmar, Šváb (USK) 1:35,32
K4: 1 USK/Dukla Praha (Záruba, Holubář, B. Kusák, Leština) 1:25,32, 2. Dukla Praha (Andrlík, Souček, Polívka, Odvárko) 1:26,30, 3. USK/KVS Praha/Dukla Praha (Baťka, Ježek, Kolanda, Štěrba) 1:28,39
C1: 1. Doktor (Sezemice) 1:52,08, 2. Ostrčil (Přerov) 1:55,88, 3. Machač (USK) 1:56,93
C2: 1. Kožíšek, Břečka (Dukla Praha) 1:49,73, 2. Minařík, M. Kusák (Ostrožská Nová Ves) 1:51,68, 3. Jiráský, Heller (USK/Dukla Praha) 1:51,69
C4: 1. Dukla Praha (Břečka, Kožíšek, Heller, Šimeček) 1:42,98, USK/Ostrožská Nová Ves (Křivský, Machač, Minařík, T. Kusák) 1:45,30, 3. Přerov/Plzeň (Plšek, Jüttner, Šulák, Malina) 1:46,93
Ženy:
K1: 1. Blahová (Hradec Králové) 1:56,35, 2. Strnadová (Dukla Praha) 1:58,04, 3. Stachovská (USK) 1:58,27
K2: 1. Strnadová, Ballová (Dukla Praha) 1:55,18, 2. Stachovská, Borkovcová (USK) 1:57,32, 3. Hrochová, Havlíčková (Děčín) 1:59,58.
K4: 1. USK/Dukla Praha (Stachovská, Borkovcová, Ballová, Strnadová) 1:46,45, 2. USK/Děčín/Ústí nad Labem (Dufková, Hrochová, Havlíčková, Štorová) 1:51,29, 3. Nymburk/Dukla Praha/Ostrožská Nová Ves/USK (Radoňová, Švarcová, Bartošová,
Červená) 1:53,50.
200 m:
Muži:
K1: 1. Baťka 37,56, 2. Šváb 37,65, 3. B. Kusák (všichni USK)
38,06,
K2: 1. B. Kusák, Záruba 35,70, 2. Hottmar, Šváb (všichni USK)
35,93, 3. Leština, Holubár (Dukla Praha/USK) 36,26,
K4: 1. Dukla Praha/USK (Andrlík, Souček, Hottmer, Šváb)
33,69, 2. USK/Dukla Praha (Baťka, Ježek, Prokosch, Štěrba) 33,96,
3. Hodolany/Frýdek-Místek (Šamšula, Adámek, Kresaň, Drabina)
35,44,
C1: 1. Doktor (Sezemice) 41,97, 2. Jiráský (USK) 43,25, 3.
Minařík (Ostrožská Nová Ves) 43,88,
C2: 1. Fuksa, Netušil 40,00, 2. Kožíšek, Břečka (všichni
Dukla Praha) 40,14, 3. Jiráský, Heller (USK/Dukla Praha) 41,91,
C4: 1. Dukla Praha (Fuksa, Netušil, Kožíšek, Břečka) 38,41,
2. Pardubice ORK/Dynamo Pardubice (Bunda, Suchý, Hromádka,
Lohniský 39,15, 3. Sokol Pražský/Ústí nad Labem (Horecký, Brdek,
Kadlec, Šára) 41,43.
Ženy:
K1: 1. Blahová (Hradec Králové) 44,93, 2. Stachovská (USK) 45,57, 3. Ballová (Dukla Praha) 46,59,
K2: 1. Stachovská, Borkovcová (USK) 44,52, 2. Ballová, Švarcová (Dukla Praha) 46,49, 3. Hrochová, Havlíčková (Děčín) 46,75,
K4: 1. USK/Dukla Praha (Stachovská, Borkovcová, Ballová, Šebestová) 42,73, 2. USK/Děčín/Ústí nad Labem (Dufková, Hrochová, Havlíčková, Štorová) 44,71, 3. Dukla Praha/USK/Nymburk/Ostrožská Nová Ves (Švarcová, Červená, Radoňová, Bartošová) 45,92.