Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mistrovství světa volejbalistů
Japonsko, 17. 11. až 3. 12. 2006

FINÁLOVÁ ČÁST

Zbývající program MS (vše Tokio):
Sobota 2. prosince:
Semifinále:
Brazílie - Srbsko 3:1 (19, -15, 22, 12)
Polsko - Bulharsko 3:1 (20, -26, 23, 23)
O 5.-8. místo:
Francie - Japonsko 3:1 (23, -25, 18, 12)
Itálie - Rusko 3:0 (23, 22, 20)
O 9.-12. místo:
Německo - Portoriko 3:1 (19, -23, 19, 18)
USA - Kanada 3:2 (21, -24, -12, 21, 9)

Neděle 3. prosince:
Finále: Brazílie - Polsko 3:0 (12, 22, 17)
O 3. místo: Bulharsko - SČH 3:1 (-22, 23, 23, 23)
O 5. místo: Itálie - Francie 3:0 (19, 17, 28)
O 7. místo: Rusko - Japonsko 3:1 (18, - 22, 18, 17)
O 9. místo: Německo - USA 3:2 (17, 18, -25, -20, 15)
O 11. místo: Kanada - Portoriko 3:1 (17, -18, 22, 21)

 

ČTVRTFINÁLOVÉ SKUPINY (25.-29.11)
Vždy dva do semifinále a po dvou do skupin o 5.-8. a 9.-12. místo

Skupina E (Sendai): Polsko, Japonsko, Argentina, Portoriko, Srbsko, Kanada, Rusko, Tunisko

Sobota

11:00

3:00

Argentina - Rusko 0:3 (-18, -20, -13)
25.11.

13:00

5:00

Portoriko - Srbsko 1:3 (-18, -23, 20, -23)

15:00

7:00

Polsko - Tunisko 3:0 (22, 18, 23)

18:00

10:00

Japonsko - Kanada 3:1 (-23, 21, 17, 22)
Neděle

11:00

3:00

Argentina - Srbsko 1:3 (-18, -16, 24, -17)
26.11.

13:00

5:00

Polsko - Kanada 3:0 (21, 17, 17)

15:00

7:00

Portoriko - Rusko 0:3 (-29, -16, - 15)

18:00

10:00

Japonsko - Tunisko 3:2 (-23, -23, 22, 23, 6)
Úterý

11:00

3:00

Portoriko - Kanada 3:0 (22, 21, 16)
28.11.

13:00

5:00

Argentina - Tunisko 3:2 (20, -25, -21, 21, 12)

15:00

7:00

Polsko - Rusko 3:2 (-19, -19, 22, 20, 11)

18:00

10:00

Japonsko - Srbsko 0:3 (-26, -16, -21)
Středa

11:00

3:00

Argentina - Kanada 2:3 (19, 18, -21, -20, -13)
29.11.

13:00

5:00

Portoriko - Tunisko 2:3 (38, -26, 16, -22, -11)

15:00

7:00

Polsko - Srbsko 3:0 (26, 19, 19)

18:00

10:00

Japonsko - Rusko 3:0 (20, 18, 20)

Skupina F (Hirošima): Brazílie, Francie, Německo, Kuba, Bulharsko, Itálie, Česko, USA.

Sobota

11:00

3:00

Kuba - Bulharsko 0:3 (-22, -18, -20)
25.11.

13:00

5:00

Brazílie - USA 3:0 (19, 18, 23)

15:00

7:00

Francie - Česko 3:0 (19, 23, 18)

18:00

10:00

Německo - Itálie 0:3 (-23, -22, -16)
Neděle

11:00

3:00

Francie - USA 3:2 (-17, 12, -24, 17, 11)
26.11.

13:00

5:00

Brazílie - Česko 3:0 (22, 20, 24)

15:00

7:00

Německo - Bulharsko 1:3 (-22, 23, -20, -18)

18:00

10:00

Kuba - Itálie 1:3 (-20, -15, 23, -15)
Úterý

11:00

3:00

Francie - Bulharsko 2:3 (23, 22, -22, -22, -10)
28.11.

13:00

5:00

Německo - USA 2:3 (-28, 15, 24, -24, -13)

15:00

7:00

Brazílie - Itálie 3:0 (23, 20, 20)

18:00

10:00

Kuba - Česko 3:1 (29, 24, -24, 24)
Středa

11:00

3:00

Kuba - USA 0:3 (-22, -17, -22)
29.11.

13:00

5:00

Brazílie - Bulharsko 3:1 (22, -20, 22, 16)

15:00

7:00

Německo - Česko 1:3 (-23, 25, -21, -13)

18:00

10:00

Francie - Itálie 3:2 (23, 17, -17, -23, 10)


ZÁKLADNÍ SKUPINY (17. - 22. 11.)
Z každé skupiny postupují čtyři týmy

Skupina A (Saitama): Japonsko, Argentina, Polsko, Egypt, Portoriko, Čína.

DEN

LOK.

SEČ

ZÁPAS VÝSLEDKY
Pátek

13:00

  5:00

Polsko - Čína 3:0 (21, 20, 21)
17.11.

15:00

  7:00

Portoriko - Argentina 3:2 (-19, 32, 26, -21, 13)

18:00

10:00

Egypt - Japonsko 2:3 (-13, -21, 24, 24, -12)
Sobota

13:00

  5:00

Argentina - Polsko 0:3 (-21, -22, -22)
18.11.

15:00

  7:00

Egypt - Portoriko 3:2 (-27, -19, 21, 20, 12)

18:00

10:00

Čína - Japonsko 3:2 (-22, 22, 20, -23, 13)
Neděle

13:00

  5:00

Čína - Argentina 2:3 (22, -21, 17, -17, -15)
19.11.

15:00

  7:00

Polsko - Egypt 3:0 (13, 19, 24)

18:00

10:00

Portoriko - Japonsko 1:3 (-23, -20, 21, -34)
Úterý

13:00

  5:00

Egypt - Čína 2:3 (22, 22, -30, -20, -16)
21.11.

15:00

  7:00

Portoriko - Polsko 0:3 (-22, -22, -23)

18:00

10:00

Japonsko - Argentina 3:1 (16, -22, 25, 25)
Středa

13:00

  5:00

Čína - Portoriko 1:3 (-17, -13, 21, -24)
22.11.

15:00

  7:00

Argentina - Egypt 3:1 (18, -29, 20, 20)

18:00

10:00

Polsko - Japonsko 3:0 (18, 21, 23)

Pozn.: LOK = místní čas, SEČ = středoevropský čas

Skupina B (Fukuoka): Brazílie, Francie, Řecko, Kuba, Německo, Austrálie.

Pátek

14:00

  6:00

Kuba - Brazílie 1:3 (21, -19, -15, -22)
17.11.

16:00

  8:00

Řecko - Francie 1:3 (-22, -22, 22, -17)

18:00

10:00

Německo - Austrálie 3:1 (-20, 22, 21, 28)
Sobota

14:00

  6:00

Brazílie - Řecko 3:0 (19, 18, 16)
18.11.

16:00

  8:00

Austrálie - Francie 1:3 (-23, -28, 24, -24)

18:00

10:00

Německo - Kuba 3:0 (14, 23, 20)
Neděle

14:00

  6:00

Kuba - Austrálie 3:0 (15, 19, 20)
19.11.

16:00

  8:00

Řecko - Německo 0:3 (-22, -26, -21)

18:00

10:00

Francie - Brazílie 3:1 (-20, 22, 23, 27)
Úterý

14:00

  6:00

Kuba - Řecko 3:2 (19, -20, 22, -21, 12)
21.11.

16:00

  8:00

Austrálie - Brazílie 0:3 (-19, -19, -23)

18:00

10:00

Německo - Francie 3:1 (-22, 21, 26, 22)
Středa

14:00

  6:00

Brazílie - Německo 3:0 (13, 21, 22)
22.11.

16:00

  8:00

Francie - Kuba 3:1 (21, 19, -21, 17)

18:00

10:00

Řecko - Austrálie 3:1 (20, 22, -22, 23)

Skupina C (Nagano): Itálie, USA, Venezuela, Bulharsko, Írán, Česko.

Pátek

14:00

  6:00

USA - Venezuela 1:3 (-18, 20, -21, -18)
17.11.

16:00

  8:00

Česko - Írán 3:0 (23, 19, 22)

18:00

10:00

Itálie - Bulharsko 2:3 (20, -24, -16, 16, -8)
Sobota

14:00

  6:00

Írán - Venezuela 1:3 (-20, 23, -17, -20)
18.11.

16:00

  8:00

Česko - Itálie 0:3 (-22, -19, -23)

18:00

10:00

Bulharsko - USA 3:0 (28, 22, 21)
Neděle

14:00

  6:00

USA - Česko 3:1 (16, -15, 20, 23)
19.11.

16:00

  8:00

Bulharsko - Venezuela 3:1 (-22, 17, 22, 17)

18:00

10:00

Itálie - Írán 3:1 (15, -21, 21, 19)
Úterý

14:00

  6:00

Írán - Bulharsko 0:3 (-19, -18, -23)
21.11.

16:00

  8:00

Česko - Venezuela 3:0 (20, 14, 19)

18:00

10:00

Itálie - USA 3:1 (-22, 17, 22, 18)
Středa

14:00

  6:00

Bulharsko - Česko 3:1 (-20, 22, 20, 21)
22.11.

16:00

  8:00

USA - Írán 3:0 (19, 22, 23)

18:00

10:00

Venezuela - Itálie 1:3 (-13, 22, -21, -15)

Skupina D (Sendai): Srbsko a Č.Hora, Rusko, Korea, Tunisko, Kanada, Kazachstán.

Pátek

14:00

  6:00

Kanada - Kazachstán 3:0 (21, 24, 21)
17.11.

16:00

  8:00

Rusko - Srbsko 0:3 (-22, -18, -23)

18:00

10:00

Tunisko - Korea 3:2 (22, -24, -17, 26, 13)
Sobota

14:00

  6:00

Rusko - Tunisko 3:0 (15, 27, 20)
18.11.

16:00

  8:00

Srbsko - Kazachstán 3:1 (16, -22, 18, 22)

18:00

10:00

Korea - Kanada 1:3 (26, -23, -16, -23)
Neděle

14:00

  6:00

Kazachstán - Korea 1:3 (-22, 23, -18, -21)
19.11.

16:00

  8:00

Tunisko - Srbsko 0:3 (-21, -12, -23)

18:00

10:00

Kanada - Rusko 0:3 (-19, -20, -21)
Úterý

14:00

  6:00

Tunisko - Kanada 2:3 (-15, 27, 21, -21, -13)
21.11.

16:00

  8:00

Srbsko - Korea 3:1 (22, -23, 21, 18)

18:00

10:00

Rusko - Kazachstán 3:0 (16, 18, 18)
Středa

14:00

  6:00

Kazachstán - Tunisko 0:3 (-19, -23, -24)
22.11.

16:00

  8:00

Kanada - Srbsko 0:3 (-18, -18, -17)

18:00

10:00

Korea - Rusko 0:3 (-13, -21, -13)

 





Najdete na iDNES.cz



mobilní verze