Druhý individuální závod žen na šampionátu v Novém Městě
7. Flatlandová (Nor.) +1:08
8. Vítková +1:10
...20. Soukalová +1:12
42. Landová +3:43
Česká biatlonistka Jitka Landová obsadila 42. místo, což je její maximum ve světové konkurenci.
Česká biatlonistka Gabriela Soukalová udržela 20. místo těsně před rychlou Němkou Gössnerovou.
Česká biatlonistka Veronika Vítková ve spurtu porazila Ukrajinku Semerenkovou a patří ji výborné osmé místo.
Druhou příčku uhájila Polka Palkaová, pro ni je to životní úspěch, třetí místo obsadila Ukrajinka Pidrušná. V závěrečném běžeckém úseku porazil Rusku Zajcevovou.
Bergerová vítězí!
Česká biatlonistka Jitka Landová udělala dvě chyby vestoje a jede na výborném 41. místě.
Česká biatlonistka Gabriela Soukalová odstřílela poslední položku čistě a posunula se na 20. místo.
Zdá se, že o vítězství je rozhodnuto. Norka Bergerová zvyšuje svůj náskok a jede si pro titul mistryně světa.
Trojice v čele míří do cíle, pořadí je Bergerová, Palkaová a Zajcevová. Norka má mírný náskok.
Česká biatlonistka Vítková odjela ze střelnice na devátém místě.
Česká biatlonistka Veronika Vítková opět vestoje chybovala a bdue bojovat o udržení desítky nejlepších.
Bergerová, Flatlandová a Pidrušná odstřílely čistě.
Vedoucí závodnice Palkaová a Zajcevová střílejí s jednou chybou a dávají šanci Norce Bergerové.
Česká biatlonistka Vítková pokračuje na sedmém místě. Před ní se dostali Norka Flatlandová a Ruska Glazyrynová.