Dóža v dobré šanci nedokázal rychle zpracovat skákající míček.
Švýcaři rozehrávají z půlky.
57:44
Dramatický závěr se blíží, Češi drží míček.
57:14
Curney podél mantinelu pelášil do brejku, sám chtěl doklepnout míček do brány, ale švýcarský brankář zakročil.
57:02
Rozhodčí odpískal Jendrišákův faul na Matthiase Hofbauera v rohu u vlastní brány.
56:13
Přerušil ho však znovu houževnatý Dóža.
55:42
Závěrečný švýcarský nápor nastává...
55:08
A byla z toho švýcarská šance! Matthias Hofbauer dorážel z nebezpečné pozice.
54:57
Odpískaný faul Podhráského v rohu na obranné polovině.
54:17
Vstřelený gól ve druhé třetině Dóžu nastartoval a každé střídání zvládá parádně. Nyní vybojoval míček v rohu útočné poloviny.
52:42
Dóža vyběhl zpoza brány a využil volný prostor ke střele. Mířil nad.
52:07
Kafka pokryl prostor u bližší tyče proti Fankhauserovi.
51:48
Tomašíkův pokus z dálky přeletěl bránu.
50:59
Jendrišákova střela se od zadního mantinelu odrazila zpět do brankoviště, tam míček převzali Švýcaři.
50:09
Dóža výborně zapracoval u mantinelu, nakonec také vypálil. Švýcarský brankář zakročil.
49:32
Tokoš v tísni dobře zatáhl míček za vlastní bránu a uklidnil hru.
48:44
S přibývajícími minutami Švýcaři začínají být agresivnější při napadání.
47:33
Scalvinoni se vrací do hry, Švýcaři jsou v pěti.
47:14
Sražené Suchánkovo nahození končí v zámezí.
46:33
První minuta české přesilovky nebyla vydařená.
45:33
Vyloučen Scalvinoni na dvě minuty.
45:24
Výhoda pro Česko.
44:53
Zimmermannovu střelu obětavě srazil Sladký.
43:44
Češi kontrolují hru za vlastní bránou, kde rozehrávají.
42:22
Útočný faul Sladkého.
41:22
Hezký průnik Veltšmída, na jehož konci český obránce nebezpečně pálil na přední tyč. Trefil boční sít.
40:01
Třetí třetina začala.
Češi ve druhé třetině nastříleli čtyři góly a vedou 4:3. V pravý čas přišla trefa Dóži i proměněná přesilovka.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:53
Gól Česka Češi vstřelili gól, vedou 4:3. Využitá přesilovka! Sedm vteřin před druhou pauzou se prosadil Jendrišák dorážkou u brány.