Míchání sestavou spásu nepřineslo

10 2000
-
Budějovičtí předčili soupeře především v rychlosti, důrazu a koncovce. Domácí stačili hostům pouze čtyři minuty. Ti poté využili hrubých chyb domácí obrany a od té doby byli jednoznačně lepší. "Nepochopitelně jsme otevřeli hru, jen výkon brankářů nás zachránil od většího přídělu," zlobil se asistent Martin Pešout. Karlovarské nevyburcovalo ani zamíchání sestavou, ve druhé části naskočili všichni náhradníci včetně brankáře Pejchara, který po pátém gólu vystřídal bezmocného Šmída.

Branky a nahrávky: 12. Snopek (Ivan), 27. Procházka (Pavlas, Pavelek), 39. Prokůpek (Filip, Snopek) - 5. Nedoma (Sailer), 7. Šimánek (Kotalík, Filipi), 14. Bartoš, 23. Šimánek (Kotalík, Filipi), 28. Bartoš (Martínek, Král), 38. Turek (Král, Bartoš). Rozhodčí: Vokurka. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 3800. Třetiny: 1:3, 2:3, 0:0. Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6, 3:6.

Karlovy Vary: Šmíd (28. Pejchar) - Pavlas, Dobroň, Snopek, Polák, Kowalczyk (27. Macek), Divíšek (13. Prošek) - Janků, Kverka, Rousek - Ivan, Procházka, Pavelek - Hruška (27. Prokůpek), Filip, Barus (27. Košťál).

České Budějovice: Čapek (41. Mařík) - Nedoma, Kutlák, Zíb, Martínek, Jasečko, Čech - Rob, Ťoupal, Sailer - Král, Turek, Bartoš - Kotalík, Filipi, Šimánek.