Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


lyžařské výsledky

11 2000
SP VE VAL D´ISERE Muži, sjezd: 1. Maier 1:45,04, 2. Eberharter -0,31, 3. F.
SP VE VAL D´ISERE Muži, sjezd: 1. Maier 1:45,04, 2. Eberharter -0,31, 3. F. Strobl -0,55, 4. Schifferer (všichni Rak.) -1,00, 5. Cuche (Švýc.) -1,11, 6. Knauss -1,23, 7. Gruber (oba Rak.) -1,27, 8. Von Weissenfluh (Švýc.) -1,28, 9. Trinkl (Rak.) a Cavegn (Švýc.) -1,36.

Pořadí sjezdu: 1. Eberharter 240, 2. Maier 216, 3. Kjus (Nor.) 140.

Obří slalom: 1. Maier 2:30,63, 2. Schilchegger -1,36, 3. Schifferer (všichni Rak.) -1,37, 4. von Grünigen (Švýc.) -1,45, 5. Covili (Fr.) -1,52, 6. Miller (USA) -1,53, 7. Nyberg (Švéd.) -1,86, 8. Büchel (Licht.) -1,89, 9. Schlopy (USA) -2,20, 10. Kjus (Nor.) -2,47... 61. Hayer.

Pořadí obřího slalomu: 1. Maier 260, 2. von Grünigen 200, 3. Schilchegger 132.

Pořadí SP: 1. Maier 616, 2. Eberharter 409, 3. Kjus 397, 4. Nyberg 297, 5. Schifferer 288.

SP V SESTRIERE Ženy, obří slalom: 1. Dorfmeisterová (Rak.) 2:19,88, 2. Pärsonová (Švéd.) -0,83, 3. Nefová (Švýc.) -0,87, 4. Ertlová (Něm.) -2,17, 5. Kosteličová (Chor.) -2,24, 6. Forsythová (Kan.) -2,48, 7. Obermoserová (Rak.) -2,55, 8. Riendaová (Šp.) -2,64, 9. Reyová-Belletová (Švýc.) -2,79, 10. Mitterwallnerová (Rak.) -2,86... Kurfürstová se nekvalifikovala do 2. kola.

Pořadí obřího slalomu: 1. Pärsonová 200, 2. Dorfmeisterová a Ertlová 186.

Slalom: 1. Kosteličová (Chorv.) 1:41,82, 2. Schleperová (USA) -0,33, 3. Bakkeová (Nor.) -0,35, 4. Ertlová (Něm.) -0,84, 5. Paersonová (Švéd.) -0,96, 6. Köllererová (Rak.) -1,04, 7. Berntsenová (Nor.) -1,10, 8. Vidalová (Fr.) -1,17, 9. Raitaová -1,34, 10. Poutiainenová (obě Fin.) -1,40... 53. Kurfürstová.

Pořadí slalomu: 1. Kosteličová 300, 2. Ertlová 210, 3. Vidalová 108.

Pořadí SP: 1. Ertlová 560, 2. Cavagnoudová (Fr.) 439, 3. Dorfmeisterová 396, 4. Kosteličová 393, 5. Kostnerová (It.) 294.

BĚH

SP V SANTA CATERINĚ Štafeta mužů na 4x5 km: 1. Norsko (Estil, Skjeldal, Hetland, Alsgaard) 48:36,3, 2. Rakousko (Urain, Botvinov, Walcher, Hoffmann) -11,0, 3. Rusko (Denisov, Ivanov, Bolšakov, Villisov) -11,4, 4. Finsko -1:10,4, 5. Německo -1:10,5... 7. Česko (Magál, Bauer, Michl, Koukal) -1:45,7.

Štafeta žen na 4x3 km: 1. Rusko (Gavriljuková, Savjalovová, Lazutinová, Čepalovová) 33:34,4, 2. Norsko (Bayová, Skariová, Nilsenová, Pedersenová) -13,6, 3. Finsko (Manninenová, Salonenová, Kuitunenová, Jauhoová) -39,2, 4. Itálie -45,8, 5. Německo -1:30,4, 6. Česko (Kocúmová, Rajdlová, Neumannová, Letenská) -1:51,1.

BIATLON

SP V ANTERSELVĚ Štafeta mužů na 4x7,5 km: 1. Norsko (Hanevold, Andresen, Gjelland, Björndalen) 1:34:44,2 (1), 2. Česko (Garabík, Masařík, Dostál, Vítek) -6,6 (0), 3. Rusko (Rožkov, Prokunin, Kočkin, Kobelev) -1:13,5 (1), 4. Slovinsko -1:46,9 (1), 5. Bělorusko -2:00,3 (0).

Štafeta žen na 4x5 km: 1. Německo (Dislová, Wilhelmová, Apelová, Henkelová) 1:43:08,8 (1), 2. Francie (Becaertová, Heymannová-Burletová, Baillyová, Niogretová) -39,8 (0), 3. Rusko (Pylevová, Kuklevová, Bogaliová, Černusovová) -2:50,5 (0), 4. Japonsko -4:19,0 (0), 5. Bulharsko -4:27,6 (1)... 9. Česko (Pešinová, Česneková, Doskočilová, Dufková) -7:37,8 (2).







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze