Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


lyžařské výsledky

4 2000
Světový pohár mužů v Beaver Creek, muži, sjezd: 1. Maier (Rak.
Světový pohár mužů v Beaver Creek, muži, sjezd: 1. Maier (Rak.) 1:40,66, 2. Kjus (Nor.) -0,49, 3. Eberharter -0,81, 4. Trinkl -0,84, 5. F. Strobl (všichni Rak.) -0,88, 6. Kernen (Švýc.) -1,06, 7. Rzehak 1,25, 8. J. Strobl (oba Rak.) -1,34, 9. Accola (Švýc.) -1,36, 10. Nyberg (Švéd.) -1,37.

Pořadí sjezdu: 1. Eberharter 160, 2. Kjus 140, 3. Maier 116.

Super-G: 1. Nyberg (Švéd.) 1:21,18, 2. Gruber (Rak.) -0,03, 3. Sivertsen -0,47, 4. Aamodt -0,65, 5. Kjus (všichni Nor.) -0,76, 6. Maier -0,94, 7. J. Strobl -1,02, 8. Knauss -1,07, 9. Eberharter (všichni Rak.) -1,21, 10. Defago (Švýc.) -1,25... Zakouřil nedokončil.

Pořadí super-G: 1. Maier 140, 2. Nyberg 129, 3. Kjus 125.

Pořadí SP: 1. Maier 416, 2. Kjus 371, 3. Eberharter 329.

Světový pohár žen v Lake Louise, super-G: 1. Götschlová (Rak.) 1:11,28, 2. Cavagnoudová (Fr.) -0,13, 3. Ertlová -0,33, 4. Haltmayrová (obě Něm.) -0,93, 5. Suhadolcová (Slovin.) -0,96, 6. Ceccarelliová (It.) -1,17, 7. Jacquemodová (Fr.) a Reyová-Belletová (Švýc.) -1,26, 9. Kostnerová (It.) -1,33, 10. Montilletová (Fr.) -1,42.

Pořadí super-G: 1. Cavagnoudová 160, 2. Götschlová 132, 3. Dorfmeisterová (Rak.) 112.

Pořadí SP: 1. Ertlová 420, 2. Cavagnoudová 324, 3. Kosteličová (Chorv.) 239.

BIATLON

Světový pohár v Anterselvě, štafeta mužů na 4x7,5 km: 1. Česko (Garabík, Masařík, Holubec, Vítek) 1:27:47,9 (0), 2. Ukrajina -1:53,8 (0), 3. Německo -2:03,4 (0).

Štafera žen na 4x7,5 km: 1. Norsko (Skjelbreidová, Istandová, Andreassenová, Poiréeová-Skjelbreidová) 1:33:14,4 (0), 2. Německo -1:04,1 (0), 3. Ukrajina -3:27,9 (1)... 10. Česko (Pešinová, Česneková-Novotná, Dufková, Losmanová) -5:47,8 (0).

SEVERSKÁ KOMBINACE

Světový pohár v Kuopiu, sprint: 1. Gottwald (Rak.) 17:34,9, 2. Ackermann -0,8, 3. Baacke (oba Něm.) -26,5, 4. Bieler (Rak.) -29,8, 5. Hettich (Něm.) -35,4... 7. Rygl -42,8, 16. Kučera -1:13,5, 46. Churavý -3:06,5.

Světový pohár v Kuopiu: 1. Gottwald (Rak.) 220,9, 2. Vik (Nor.) 217,2, 3. Ackermann (Něm.) 212,9, 4. Hammer (Nor.) 204,0, 5. Ogiwara (Jap.) 199,7... 7. Rygl 193,0, 35. Churavý 110,8.

Pořadí SP: 1. Gottwald 280, 2. Ackermann 235, 3. Baacke 170... 6. Rygl 130.

SKOKY

Světový pohár v Kuopiu, 1. závod (skákalo se jen jedno kolo): 1. Hautamäki (Fin.) 111,1 bodu (119,5 m), 2. Kasai (Jap.) 110,6 (117), 3. Uhrmann (Něm.) 107,3 (116), 4. Ahonen (Fin.) 106,4 (115,5), 5. Schmitt (Něm.) 99,3 (113,5), 6. Ljoekelsoey (Nor.) a Radelj (Slovin.) 99,1 (112), 8. Loitzl (Rak.) 99,0 (112,5), 9. Nieminen (Fin.) 97,1 (114,5), 10. Horngacher (Rak.) 96,3 (111)... 32. Jiroutek 63,1 (94,5), 46. Janda 41,2 (86,5).

Světový pohár v Kuopiu, 2. závod: 1. Schmitt (Něm.) 238,5 (120 + 125), 2. Ahonen 237,9 (119 + 124), 3. Kantee (oba Fin.) 232,1 (119 + 125,5), 4. Hannawald (Něm.) 227,7 (118 + 126), 5. Jussilainen (Fin.) 226,4 (112,5 + 130,5), 6. Loitzl (Rak.) 226,2 (117,5 + 121,5), 7. Hautamäki (Fin.) 221,5 (121 + 119), 8. Vasilijev (Rus.) 204,2 (113,5 + 115,5), 9. Löffler (Něm.) 204,1 (110 + 117), 10. Höllwarth (Rak.) 203,0 (112 + 118)... 46. Hlava 60,5 (92,5), 47. Jiroutek 59,0 (92,5), 54. Janda 51,3 (88,5), 59. Doležal 49,1 (89,5).

Pořadí SP: 1. Schmitt 245, 2. Hautamäki 186, 3. Ahonen 144.







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze