Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


lyžařské výsledky

27 2000
Muži, sjezd: 1. Eberharter (Rak.
Muži, sjezd: 1. Eberharter (Rak.) 1:40,79, 2. Beltrametti (Švýc.) -0,24, 3. Kjus (Nor.) -0,42, 4. J. Strobl (Rak.) -0,54, 5. Fleischer (USA) -0,55, 6. Schifferer -0,59, 7. Knauss (oba Rak.) -0,73, 8. Rauffer (Něm.) -0,81, 9. Cuche (Švýc.) -0,82, 10. F. Strobl (Rak.) -0,86... 15. Maier (Rak.) -1,22, 55. Zakouřil -5,05.

Super-G: 1. Maier (Rak.) 1:29,53, 2. Kjus (Nor.) -0,32, 3. Schifferer -0,42, 4. J. Strobl -0,58, 5. Eberharter -0,63, 6. Gruber (všichni Rak.) -0,86, 7. Cuche (Švýc.) -0,95, 8. Franz (Rak.) -1,00, 9. Nyberg (Švéd.) -1,02, 10. Aamodt (Nor.) -1,08... 47. Zakouřil -3,90.

Pořadí SP: 1. Maier 276, 2. Kjus 246, 3. Eberharter 240, 4. Von Grünigen (Švýc.) 168, 5. Schilchegger (Rak.) 152.

Ženy, slalom: 1. Kosteličová (Chorv.) 1:23,19, 2. Ertlová (Něm.) -0,84, 3. Koznicková (USA) -0,93, 4. Nefová (Švýc.) -0,96, 5. Bakkeová (Nor.) -1,17, 6. Vidalová (Fr.) -1,21, 7. Biavaschiová (It.) -1,27, 8. Pärsonová (Švéd.) -1,35, 9. Pretnarová (Slovin.) -1,44, 10. Saioniová (Fr.) -1,50... 33. Kurfürstová nepostoupila do 2. kola.

Pořadí SP: 1. Ertlová 346, 2. Kosteličová 239, 3. Dorfmeisterová (Rak.) 186, 4. Nefová 166, 5. Pärsonová 165.

BĚH

Muži, 15 km klasicky: 1. Hjelmeset 36:54,10, 2. Alsgaard -9,4, 3. Bjonviken -11,9, 4. Sorgard -12,9, 5. Skjeldal -17,0, 6. Aukland -18,0, 7. Estil (všichni Nor.) -21,3, 8. Mae (Est.) -24,2, 9. Hetland (Nor.) - 28,9, 10. Bátory (SR) -32,5... 41. Koukal -1:37,0, 51. Bauer -1:57,9, 77. Magál -2:55,1, 82. Michl -3:49,4.

Štafeta 4x10 km: 1. Norsko (Bjonviken, Hjelmeset, Skjeldal, Hetland) 1:34:41,3, 2. Finsko (Immonen, Kirvesniemi, Myllylä, Repo) -51,4, 3. Norsko II (Sorgard, Aukland, Leithe, Bjervig) -51,8... 12. Česko (Magál, Bauer, Michl, Koukal) -2:01,4.

Ženy, 10 km klasicky: 1. Skariová-Martinsenová (Nor.) 26:30,2, 2. Varisová (Fin.) -44,7, 3. Belmondová (It.) -45,6, 4. Krist. Smigunová (Est.) -46,4, 5. Neumannová -53,4, 6. Lazutinová -58,3, 7. Danilovová -1:01,3, 8. Čepalovová (všechny Rus.) -1:16,5, 9. Valbusaová -1:44,1, 10. Paruzziová (obě It.) -1:49,1... 16. Kocumová -1:58,9, 26. Rajdlová -2:38,5.

Štafeta 4x5 km: 1. Finsko (Manninenová, Jauhová, Kuitunenová, Varisová) 52:01,7, 2. Rusko (Danilovová, Jegorovová, Lazutinová, Čepalovová) -0,4, 3. Švédsko (Anderssonová, Öhmanová, Holmbergová, Handlerová) - 58,8... 6. Česko (Kocumová, Rajdlová, Neumannová, Letenská) -1:45,3.

SKOKY

Družstva: 1. Norsko (Ljoekelsoey, Doennem, Ottesen, Ingebrigtsen) 731,4, 2. Rakousko (Loitzl, Koch, Horngacher, Widhölzl) 725,6, 3. Finsko (Hautamäki, Kantee, Soininen, Ahonen) 701,9... 8. Česko 509,4 (Jiroutek, Janda, Hlava, Doležal).







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze