Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


kultura na víkend

3 2000
KINO: Král sokolů -
český dobrodružně pohádkový příběh (20.00) KULTURNÍ DŮM: Divadelní Bechyně 2000: Sólo pro čerta - Bechyňský divadelní spolek Lužnice (sobota 10.00) Soutěž mažoretek se zábavným programem (neděle 13.30) Česká krajina - obrazy ze sbírek Armády České republiky MUZEUM VLADIMÍRA PRECLÍKA: Stálá expozice V. Preclíka, Výstava malířů skupiny Umělecká beseda ZÁMECKÝ PIVOVAR: Mezinárodní sympozia keramiky Bechyně 1966 - 2000, 115 let Střední průmyslové školy keramické v Bechyni KLÁŠTERNÍ ZAHRADA: Divadelní Bechyně 2000: Zpívání do duší - přehlídka folkových a country zpěváků a skupin (sobota 18.00)
BLATNÁ
HOSPODA NA STATKU: Koncert skupin Mňága a Žďorp, Fiesta a Já, brácha a mazánek (Pole u Blatné, sobota 20.00)

ČESKÉ BUDĚJOVICE
BIO KOTVA: Human Traffic - jeden z nových amerických generačních filmů 90.let (17.30, 20.00) KINO VESMÍR: Východ - Západ - francouzský film,(17.30, 20.00) JIHOČESKÉ DIVADLO: Othello - balet (sobota 19.00) DŮM UMĚNÍ: Dalibor Chatrný - Texty GALERIE MĚSÍC VE DNE: Jižní záležitost, Obraz, socha, objekt, Transfigurace - výstava prací a objektů nejen jihočeských výtvarníků GALERIE NA PŮDĚ: Markéta Mazancová: Obrazy a textilní realizace GALERIE POD KAMENNOU ŽÁBOU: Michaela Brachtlová: Na povrchu, v hloubce - výstava fotografií GALERIE V PANSKÉ: Grafika a kresby Evy Vlasákové JIHOČESKÉ MUZEUM: Lidová architektura v kresbách a obrazech, Toulky historickou krajinou, Želivský poklad - výstava premonstrátského kláštera v Želivi RADNIČNÍ VÝSTAVNÍ SÍŇ: Obrazy Miroslava Konráda WORTNERŮV DŮM AJG: Mí přátelé rybáři II. - L.Ilek, P.Kuklík, V. Merta, T. Stano

ČESKÝ KRUMLOV
KINO J a K: Anna a král - americký příběh (sobota 18.00) EGON SCHIELE ART CENTRUM: Egon Schiele - stálá expozice, Time - Time - Less: objekty, instalace a malby GALERIE KAPLANKA: Pavel Piekar a Ladislav Sýkora - Svět dětí očima otce MEZINÁRODNÍ GALERIE KERAMICKÉ TVORBY: Mezinárodní výstavy keramické tvorby OKRESNÍ MUZEUM: Historický obraz Českokrumlovska od pravěku do konce 19. století, YANA - obrazy Doris Haberfellnerové, Plastiky Vladimíra Faktora, Johanes Urzidil: O kontinuitě lidského srdce, Ze starých šenků R.GALERIE: Milča Eremiášová a Iva Prošková - česká moderní krajka

DAČICE
KINO: Taková normální holka - americká romantická komedie (19.30) STÁTNÍ ZÁMEK: Svaté obrázky

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
KINO PANORAMA: Myšák Stuart Little - americká triková komedie (sobota 20.00) ALŠOVA JIHOČESKÁ GALERIE: Současná minulost - česká postmoderna 1960 - 2000

HORNÍ PLANÁ
RODNÝ DOMEK ADALBERTA STIFTERA: Adalbert Stifter a rodný kraj - stálá memoriální expozice

HUMPOLEC
KINO: Samotáři - český snímek(20.00) MUZEUM: Jan Říha a Karel Schmidtmaier - Obrazy, výstava dřevěných hraček

JINDŘICHŮV HRADEC
KINO STŘELNICE: Mise na Mars - americký film (sobota 17.30, 20.00) KD STŘELNICE: Divadelní společnost Josefa Dvořáka: O Ježibabákovi - představení pro děti (neděle 16.00) MUZEUM: Lidová kultura poloviny 19. století, Měšťanská kultura poloviny 19. století, Hatun Mayu - exotické fotografie z expedice podniknuté k pramenům Amazonky MUZEUM: Poslední léta Emy Destinnové ve Stráži nad Nežárkou. (8.30, 12.00, 12.30, 17.00)

MILEVSKO
KINO: Princezna ze mlejna 2 (sobota 17.30), Útok z hlubin - americký film (sobota 20.00), Tři králové - americký film (neděle 17.30 a 20.00)

NETOLICE
MUZEUM: Netolice v minulosti - výstava dobových fotoreprodukcí, Ortel vynesen podle práva aneb Soudnictví a trestání zločinu v Netolicích

PÍSEK
LETNÍ KINO: Druhá šance - americký film (sobota 21.45), Jako dým - americký film (neděle 21.45) KINO PORTYČ: Pláž - americký film (17.30, 20.00) KLUB UHELNA: Koncert skupin Red Hot Chilli Peppers Revival a Piggery (sobota 21.00) GALERIE PORTYČ: Práce studentů Střední uměleckoprůmyslové školy v Písku

PRACHATICE
MUZEUM: Sušické sirkařství aneb Jak to vlastně začalo v Sušici s výrobou zápalek, ART DECO - výstava MUZEUM KRAJKY: Výstava české a evropské paličkované krajky

SEZIMOVO ÚSTÍ
ČAJOVNA VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE: Historie hvězdárny Františka Pešty - výstava

SLAVONICE
GALERIE SLAVONICE: Obrazy a objekty Gisely Prokopové a Miroslava Trejtnara

SOBĚSLAV
KINO: Blbec k večeři - francouzská komedie (neděle 20.00) GALERIE U SV. MARKA: Keramické obrazy a módní kresby Marty Taberyové ROŽMBERSKÝ DŮM: Obrazy Jaroslavy Matouškové - Pánkové

STRAKONICE
KINO OKO: Nepolíbená (17.30, 20.00) MUZEUM STŘEDNÍHO POOTAVÍ: Obrazy Ludmily Mazancové

TÁBOR
KINO SVĚT: Dvojí obvinění - americký film (17.30, 20.00) DIVADLO O. NEDBALA: Jak to vidí Amy - představení pražského divadla Na Fidlovačce (neděle 19.00) Jolana Havelková - Kouzelníkův rok GALERIE 140: Dalibor Nesnídal - Ryté sklo a kov, obrazy GALERIE INFOCENTRUM: Člověk, příroda, demokracie - výstava fotografií GALERIE VODÁRENSKÁ VĚŽ: Mikoláš Růžička - Naši HUSITSKÉ MUZEUM: Dr. Edvard Beneš - Fotografie z archivu rodiny Šechtlových AREÁL PINTOVKA: Den dětí - zábavné odpoledne se soutěžemi, hudbou, pohádkami (sobota 14.00)

TRHOVÉ SVINY
KINO: Příběh Alvina Straighta - americký film (sobota 19.30), Narušení - americký film (neděle 19.30) KOSTEL SV. TROJICE: Koncert absolventů ZUŠ (sobota 18.00)

TŘEBOŇ
KINO SVĚTOZOR: Dogma - americký film (20.00)

TÝN NAD VLTAVOU
GALERIE ART CLUB: Jindra Čapek - ilustrace, František Svátek - plastiky MUZEUM: Etnografická výstava italského profesora Giuseppe Šebesty

VESELÍ NAD LUŽNICÍ
KINO: Krevní pouto - americký komorní psychothriller (20.00) HUSITSKÉ MUZEUM - WEISŮV DŮM: Obrazy Ivany Kotýnkové

VIMPERK
KINO: Trhák pana Bowfingera - americká komedie (sobota 20.00)
Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze