Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


krátce

17 2000
Předseda MOV Juan Antonio Samaranch dnes oslaví 80. narozeniny.

Deblkajakáři Jan Souček a Jan Andrlík si v dodatečné kvalifikaci rychlostních kanoistů v Račicích zajistili účast na olympiádě.

WNBA basketbalistek: Detroit - Miami 80:50, Orlando - New York 51:55, Indiana - Seattle 64:45 (za poražené Vodičková 4 body).

Britský boxer Lennox Lewis porazil za 5:39 minut Jihoafričana Francise Bothu a obhájil titul mistra světa v těžké váze organizací WBC a IBF. Vítěz vyzve bývalého šampiona Mika Tysona.

Světový pohár v triatlonu v Tokiu vyhráli Australané Hill (1:48:23) a Hillová (2:03:03).

Sprinttriatlon v Praze (750 m plavání, 20 km kolo, 5 km běh), muži: 1. Ospalý (Kepák) 54:33, 2. Chapmann (Austr.) -4, 3. Chroustovský -6, 4. Gaag (Kaz, oba Diana Praha) -23, 5. Řehula (Deníky Bohemia) -33. Ženy: 1. Gemignaniová (It.) 1:02:08, 2. Berková (Kepák) -4, 3. Radová (Kovosvit) -11.

Maroši byl devátý ve Světovém poháru horských kol ve Vailu, celkově je osmnáctý.

Rubena Tours, pátý závod seriálu na horských kolech: 1. Spěšný 1:02:35, 2. Kohout -7, 3. Hrach -13. Celkově vede Spěšný před Hrachem.

Dostihové odpoledne ve Světlé Hoře ovládli trenér Olehla a jezdec Kameníček, kteří zvítězili ve čtyřech dostizích. (bda)

V Lysé nad Labem se v hlavním dostihu prosadil Klematis s Pišlem před Shapely Heartem. (bda)

Softbalisté Nového Zélandu se po finálové výhře 2:1 nad Japonskem stali mistry světa.

Světový pohár v in-line hokeji, finále: Finsko - Česko 7:3.

Světová liga volejbalistů: Brazílie - Rusko 3:2, Itálie - Jugoslávie 3:2, Nizozemsko - USA 3:2. Finále: Itálie - Rusko 3:2 (22, -18, -20, 21, 13), o 3. místo: Brazílie - Jugoslávie 3:0.

Superligu Evropského poháru v atletice vyhráli Britové a Rusky. Rus Makarov hodil oštěpem 89,92 m.

Finský oštěpař Aki Parviainen vyhrál mítink v Lapinlahti výkonem 90,34 metru.

Mistrovství Afriky v atletice - muži, výška: 1. Hammad (Alž.) 234. Ženy, 200 m: 1. Maniová (Kam.) 22,54, 800 m: 1. Benházíová (Mar.) 1:59,01, 2. Merrahová (Alž.) 1:59,73.

Golfový turnaj ve skotském Loch Lomondu: 1. Els (JAR) 273, 2. Lehman (USA) 274, 3. Montgomerie (Skot.) 275.

Změny v hokejové NHL: brankář Roloson z Buffala do St. Louis, útočník Gáborík z Trenčína do Minnesoty.

sazka

Sportka, I. tah: 1 - 12 - 21 - 25 - 28 - 49, dodatkové číslo: 15. II. tah: 19 - 30 - 41 - 42 - 43 - 44, dodatkové číslo: 13. Sázka 5 ze 40: 4 - 10 - 19 - 34 - 37. Šance: 3 - 9 - 9 - 1 - 6 - 2. Sazka: 1, 2, 0 - 2, 1, 1 - 1, 0, 2 - 0, 0, 0, 1. Šťastných deset (sobota): 1 - 4 - 5 - 7 - 12 - 15 - 22 - 24 - 34 - 36, 43 - 45 - 46 - 47 - 51 - 52 - 54 - 58 - 66 - 78. Šance milion: 877 615. Šťastných deset (neděle): 10 - 11 - 14 - 18 - 22 - 24 - 27 - 30 - 36 - 43, 54 - 58 - 59 - 60 - 64 - 65 - 69 - 70 - 75 - 77. Šance milion: 810 607. Výhry: Sportka, I. tah: 1. pořadí není, 2. - 1x545 945 Kč, 3. - 69x 14 242, 4. - 3245x403, 5. - 58 670x74. II. tah: 1. a 2. není, 3. - 43x 22 853, 4. - 3200x409, 5. - 56 420x77.

tenis

Newport čtvrtfinále: Wessels (Niz.) - Björkman (4-Švéd.) 7:6, 6:3, Arthurs (7-Austr.) - Fish (USA) 6:3, 6:2. Semifinále: Knippschild (Něm.) - Stoltenberg (5-Austr.) 6:3, 6:4 Wessels - Arthurs 7:6, 6:7, 6:4. Finále: Wessels - Knippschild 7:6 (7:3), 6:3.

Bastad, semifinále: Norman (1-Švéd.) - Ljubičič (Chor.) 6:2, 7:5, Vinciguerra (3-Švéd.) - Hipfl (Rak.) 6:2, 6:7, 7:6. Finále: Norman - Vinciguerra 6:1, 7:6 (8:6).

Gstaad, 2. kolo: Corretja (1-Šp.) - Spadea (USA) 6:2, 6:2, Squillari (6-Arg.) - Rosset (Švýc.) 6:3, 7:5, Gaudio (Arg.) - Mirnyj (Běl.) 6:2, 4:6, 7:5. Čtvrtfinále: A. Costa (4-Šp.) - Novák 6:3, 6:1, Corretja - Rios (7-Chile) 6:7, 6:1, 6:3, Puerta (8-Arg.) - Grosjean (Fr.) 7:6 (7:4), 6:3, Gaudio - Squillari 6:1, 4:1 skreč. Semifinále: Corretja - Gaudio 7:5, 7:5, Puerta - A. Costa 6:4, 6:3.

Oberstaufen, finále: Trimmel (Rak.) - Vašek 6:4, 6:1.

Palermo, čtvrtfinále: Smašnovová (6-Izr.) - Pizzichiniová (It.) 6:4, 4:6, 6:1, Nagyová (SR) - Heninová (Belg.) 7:5, 6:4. Semifinále: Nagyová - Farinaová (5-It.) 6:2, 6:4, Nolová (Bul.) - Smašnovová 6:1, 6:3. Finále: Nagyová - Nolová 6:3, 7:5.

Klagenfurt, semifinále: Schnyderová (2-Švýc.) - Gerši 6:0, 6:4, Schettová (1-Rak.) - Montoliová (6-Šp.) 6:3, 6:4. Finále: Schettová - Schnyderová 5:7, 6:4, 6:4.


Témata: čtvrtfinále




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze