Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


krátce

14 2000
-
Tokio, maraton: Kosgei (Keňa) 2:07:15, 2. Lee Bong-Ju (Korej. rep.) 2:07:20, 3. Juzdado (Šp.) 2:08:08.

Fayetteville, halový mítink, 60 m: 1. Drummond 6,52, 2. Harden 6,59, 3. Marsh 6,66, 200 m: 1. Mallard 21,10, 800 m: 1. Robinson 1:47,97, 60 m př.: 1. Phillips 7,64, 2. Reese 7,75, tyč: 1. Hartwig 585, 2. Johnson (všichni USA) 580, výška: 1. Matusevich (Izr.) 228, dálka: 1. Hair (Austr.) 823.

Liévin, mítink v hale, 60 m: 1. Myles-Mills (Ghana) 6,53, tyč: 1. Tarasov (Rus.) 580, 4. Bubka (Ukr.) 550, 200 m: 1. Perryová (USA) 22,52 - letošní nejlepší čas.

Sydney, 100 m: 1. Shirvington (Austr.) 10,41. 800 m: 1. Ngeny (Keňa) 1:45,74, 2. Guerni (Alž.) 1:46,00, 3. Bücher (Švýc.) 1:46,42. 400 m př.: 1. Thomas (USA) 49,60. Tyč: 1. Burgess (Austr.) 550.

Britský tyčkař Mike Edwards měl loni pozitivní test na anabolika a hrozí mu dvouletý zákaz startu.

hokej

Turnaj hráčů do 20 let ve švédském Borlänge vyhrál český tým: Česko - Finsko 2:0 (27. Kopecký, 60. Žajgla), Česko - Švýcarsko 4:2 (9. Tomica, 15. Polanský, 58. Žajgla, 60. Křestan), Švédsko - Švýcarsko 5:2, Švýcarsko - Německo 6:0.

Německo porazilo v předolympijské kvalifikaci Itálii 2:1 gólem Lüdemanna osm vteřin před koncem zápasu a dostalo se do hlavní olympijské kvalifikace, která se bude konat v roce 2001. Z ní vzejde šest týmů, ti se připojí k už známé osmičce účastníků turnaje ZOH v roce 2002 v Salt Lake City. Rozdělení - skupina A: Bělorusko, Norsko, Německo, Ukrajina. Skupina B: Rakousko, Lotyšsko, Francie, Dánsko.

Ženy mezistátně ve Slaném a Litvínově: Česko - Dánsko 2:0 a 0:0.

různé

Zlatý pohár CONCACAF fotbalistů v Miami, skupina A: Kolumbie - Jamajka 1:0, skupina B: USA - Haiti 3:0.

Fotbalový turnaj v Chile: Slovensko - Austrálie 0:0, Chile - Bulharsko 3:2.

Saně, konečné pořadí SP: 1. Leitner, Resch 585 b., 2. Skel, Wöller (vš. Něm.) 575, 3. Grimmette, Martin (USA) 485. Ženy: 1. Ottová 625, 2. Kraushaarová 570, 3. Niedernhuberová (vš. Něm.) 490.

Biatlon, SP žen v Östersundu, sprint na 7,5 km: 1. Kuklevová 21:26,4 (0 trestných okruhů), 2. Ichmuratovová (obě Rus.) 21:55,2 (0), 3. Baverelová 22:20,5 (0)... 31. Česneková 23:46,3 (1), 33. Háková 23:48,7 (3), 45. Losmanová 24:11,6 (3), 48. Šimůnková 24:16,4 (2).

Stíhací závod na 10 km: 1. Glagowová (Něm.) 31:29,3 (0 trestných okruhů), 2. Černousovová - 5,2 (1), 3. Ichmuratovová (obě Rus.) - 10,4 (3)... 28. Losmanová - 3:44,6 (3), 31. Háková - 4:01,2 (5), 53. Česneková - 5:33,8 (6), 59. Šimůnková - 7:19,0 (5). Průběžné pořadí SP: 1. Forsbergová (Švéd.) 353 b., 2. Ichmuratovová 265, 3. Kuklevová (Rus.) 253... 35. Losmanová 32, 40. Háková 23, 52. Šimůnková 13.

Muži, stíhací závod na 12,5 km: 1. Andresen (Nor.) 33:22,0 (5 trestných okruhů), 2. Rostovcev (Rus.) - 4,9 (0), 3. Gross (Něm.) - 25,5 (0)... 22. Garabík - 2:01,0 (2), 24. Vítek - 2:14,1 (6). Průběžné pořadí SP: 1. Poirée (Fr.) 315 bodů, 2. O. E. Björndalen (Nor.) 310, 3. Fischer (Něm.) 302... 26. Garabík 79, 28. Vítek 74, 37. Masařík 45, 44. Dostál 27.

Cyklistika, Kolem Středozemního moře, konečné pořadí po šesti etapách: 1. Jalabert (Fr.) 15:05:51 hod., 2. Julich - 51, 3. Vaughters (oba USA) - 1:09,

Ruta del Sol, 1. etapa závodu cyklistů (160,5 km): 1. Zabel (Něm.) 4:11:21 hod., 2. Bettini (It.), 3. Etxebarria (Šp.).

Halový pozemní hokej, muži, o 1. místo: Slavia - Bohemians 8:4 a 6:6, o 3. místo: Hostivař - Rakovník 5:5 a 3:2. Ženy, o 1. místo: Slavia - Bohemians 2:2 a 5:2, o 3. místo: Vyšehrad - České Budějovice - Vyšehrad 6:3 a 4:4.

tenis

Marseille, semifinále: Rosset (Švýc.) - Grosjean (4-Fr.) 6:3, 6:3, Federer (Švýc.) - Santoro (6-Fr.) 7:6 (7:4), 7:5.

Finále: Rosset - Federer 2:6, 6:3, 7:6 (7:5).

Dubaj, semifinále: Kiefer (1-Něm.) - A. Costa (4-Šp.) 6:2, 6:0, Ferrero (Šp.) - Alami (Mar.) 7:6 (7:3), 6:3.

Finále: Kiefer (1-Něm.) - Ferrero (Šp.) 7:5, 4:6, 6:3.

Čtyřhra, semifinále: Novák, Rikl (3) - B. Black, Tarango (1-Zimb./USA) 1:6, 6:4, 7:6 (8:6), Koenig, Tramacchi (JAR/Austr.) - Adams, De Jager (2-JAR) 4:6, 6:3, 7:6 (7:4).

Finále: Novák, Rikl - Koenig, Tramacchi (JAR/Austr.) 6:2, 7:5.

San Jose, čtvrtfinále: Philippoussis (2-Austr.) - Gimelstob (USA) 7:6 (7:5), 6:4, Tillström (Švéd.) - Chang (4-USA) 2:6, 6:3, 6:3, Courier (5) - Goldstein (oba USA) 6:4, 6:4.

Semifinále: Philippoussis (2-Austr.) - Courier (5-USA) 4:6, 6:3, 6:4, Tillström (Švéd.) - W. Ferreira (7-JAR) 7:6 (9:7), 2:6, 6:3.

Paříž, čtvrtfinále: Tauziatová (2-Fr.) - Sidotová (Fr.) 7:5, 6:1.

Semifinále: S. Williamsová (1-USA) - Halardová-Decugisová (3-Fr.) 6:4, 6:2, Tauziatová (2-Fr.) - Kurnikovová (4-Rus.) 7:6 (8:6), 2:6, 6:4.

Finále: Tauziatová - S. Williamsová 7:5, 6:2.

Bogotá, semifinále: Garbinová (It.) - Kisová (Maď.) 2:6, 6:1, 6:2, Wartuschová (Rak.) - Plischkeová (1-Rak.) 6:4, 6:3. Finále: Wartuschová (Rak.) - Garbinová (It.) 4:6, 6:1, 6:4.

Dubnové čvrtfinále DC mezi USA a Českem se uskuteční v Los Angeles. Povrch ještě nebyl určen, na čem se bude hrát, musí domácí oznámit do 21. února.

sazka

Sportka - I. tah: 7, 12, 17, 29, 33, 38. Dodatkové číslo: 36.

II. tah: 3, 14, 17, 26, 38, 43. Dodatkové číslo: 12.

Sázka 5 ze 40: 3, 16, 19, 20, 35.

Šance: 908 798.

Šťastných deset - sobota: 1, 8, 17, 20, 28, 29, 31, 35, 37, 42, 43, 44, 51, 53, 54, 61, 64, 68, 76, 78.

Šance milion: 724 926. Neděle: 2, 5, 6, 12, 18, 24, 28, 31, 36, 43, 45, 48, 53, 54, 57, 67, 69, 74, 76, 78.

Šance milion: 705 497.

Sazka: 2-1-1, 2-1-1, 1-0-1, 0-2-0-0.

Výhry. Sportka - I. tah: První pořadí 1x31 498 942 Kč, druhé není, třetím 78x15 165 Kč, čtvrté 4119x382 Kč, páté 80 448x 65 Kč.

II. tah: První pořadí 1x7 308 841 Kč, druhé 1x657 165 Kč, třetí 149x7938 Kč, čtvrté 5554x 283 Kč, páté 88 197x59 Kč.

Šance: první pořadí není, druhém 2x100 000 Kč, třetí 25x10 000 Kč, čtvrté 283x1000 Kč, páté 2764x 100 Kč.

5 ze 40: první pořadí není, druhé 68x2878 Kč, třetí 2554x100 Kč.

Sazka: první pořadí není, druhé 14x7535 Kč, třetí 219x642 Kč.

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze