Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kdo ještě přihodí, uvidí mou ženu nahou, lákal Agassi

Andre Agassi | foto: AP

12 2011
Kdo ví, co říkala Stefanie Grafová, když viděla, jak Andre Agassi kdesi na Tchaj-wanu láká dražitele na její nahotu? Nejspíš se jen zasmála. Nejslavnější tenisový pár historie budí naprosto idylický dojem.

Někdejší chladná německá vládkyně a rozevlátý americký rebel pečují o své děti, sbírají peníze na bohulibé účely a píšou si křídou romantické vzkazy na tabuli v kuchyni své rezidence v Las Vegas.

Přestože ji před časem při dobročinné exhibici v Houstonu nechtěně praštil raketou a rozsekl jí ret. A ačkoliv minulý týden na aukci (samozřejmě dobročinné) v Tchaj-pej kupčil s jejími akty.

"Zaplatíte víc než čtyři tisíce dolarů a já vám na mobilu ukážu fotky své nahé ženy," řekl s vážným výrazem ve tváři z pódia, na němž stál třeba i Marat Safin, další bývalá světová jednička.

Z obecenstva se ozval smích a potlesk. Agassi nabízel jakýsi podnos, na němž se skvěl jeho autogram. A výzva zabrala.

Na videu, jež koluje po internetu, vzápětí vítá šťastného vítěze dražby a v telefonu hledá správný obrázek. Menšího brýlatého chlapíka v bílé košili a kravatě ještě chvíli napíná. Nechává ho zhluboka nadechnout, než mu předvede dva vzácné snímky. "Ou!" vykřikl muž, který zjevně nechtěl zkazit legraci.

Zůstalo jen mezi ním a Agassim, jak odvážné a hlavně jak staré ty fotografie byly. Američan však určitě dobře ví, jaký švih má jeho paní ve své pravé ruce, takže příliš neriskoval.

Zámořská média pro ně vymyslela společnou přezdívku Grafassi, podle showbyznysových vzorů Brangelina (Brad Pitt + Angelina Jolie) či Bennifer (Ben Affleck + Jennifer Lopezová).

Jejich manželství postrádá dynamiku vztahů holywoodských celebrit. Žádné scény na veřejnosti, rozchody a udobřování. Při společných rozhovorech působí i v desátém roce manželství harmonicky a stále zamilovaně.

Proto se reportéři společenských rubrik musí spokojit s drobnostmi, jako byla nehoda při Agassiho pokusu o forhend levačkou. Nebo jeho vtip z cesty po Asii.

Grafová s Agassim, kteří se letos v listopadu představí v Praze, dohromady vyhráli 30 grandslamů a fanoušci i odborníci čekají, jak se geny projeví na jejich dětech. Dceři Jaz Elle, nadané tanečnici, bylo sedm a synovi Jadenu Gilovi devět.

Chlapec už se například objevil v reklamě Adidasu, v níž podle scénáře sehrává vyrovnanou výměnu s nedávným profíkem Taylorem Dentem. Jenže mnohem radši než tenis má baseball.

A pořád se trochu diví, že mámu s tátou poznávají úplně cizí lidé. Však on brzy pochopí proč.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze