Házenkáři přehráli afrického soupeře

1 2003
St. Gallen - Po páteční porážce s Rakouskem si čeští házenkáři spravili ve druhém utkání mezinárodního turnaje ve švýcarském St.Gallenu náladu a v duelu s Tuniskem slavili vítězství 34:30. Do tabulky si tak připsali první dva body. Svěřenci trenéra Rastislava Trtíka si vytvořili náskok již v prvním poločase.

Spolehlivě pracovala jejich agresivní obrana, za níž se dařilo brankáři Galiovi, který se dokonce zapsal i mezi autory gólů. Střeleckou taktovku drželo hlavně trio Jícha, Kovář, Hrubý.

Ve druhém poločase vedl český celek až o deset branek, příležitost pak dostali i další hráči a soupeř výsledek zkorigoval.

Česká republika - Tunisko 34:30 (20:14)