Házenkáři Dukly snadno vyhráli na palubovce poslední Kopřivnice

Radost házenkářů Dukly | foto: Petr Lemberk, MAFRA

30 2010
Snadnou záležitostí pro Duklu byla předehrávka 4. kola házenkářské extraligy. V Kopřivnici vyhrála 33:20. V sobotu ji čeká zápas druhého kola Poháru EHF proti Našici.

Kopřivnice zvládla se soupeřem držet krok jen do šesté minuty a stavu 2:2, v 11. minutě Dukla vedla již 7:2. Během druhé patnáctiminutovky první půle pak svůj náskok Pražané nejen udržovali, ale dokonce ještě pozvolně navyšovali až na poločasových 8:15.

V první části druhého poločasu pak Kopřivnice zvládala prakticky na každou branku hostů odpovídat, a tak do 42. minuty rozdíl ve skóre mezi oba týmy nenarůstal (15:22). Závěr utkání už však byl čistě v režii Dukly a odevzdaná Kopřivnice poslední minuty především zásluhou dukelských střelců Kotrče a Poláška prohrála 1:6.

Kopřivnice - Dukla Praha 20:33 (8:15)
Nejvíce branek:
Krejčiřík 5, Střelec a Aspridis po 4 - Polášek 7/1, Landa 6, Kotrč 5. Rozhodčí: Novotný, Horáček. Sedmimetrové hody: 0 - 2/1. Vyloučení: 2:0. Diváci: 200.