Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Golf je veselý nejen na Silvestra

Veselého Silvestra s golfovou holí přejí účastnice festivalu Rip Curl Boardmasters ve Fistral Beach v anglickém Newquay. | foto: Profimedia.cz

31 2009
Když nepovedená rána vzbudí smích spoluhráče nebo přihlížejících, může se na golfové hřiště rázem dostavit atmosféra jako břitva. Nicméně jsou situace vysloveně k smíchu a udržet vážný výraz ve tváři je takřka nadlidský úkol.

Snad pomůže připomenout si, že příští promáchnutí se může podařit tomu, komu zrovna cukají koutky úst nad počínáním kolegy.

Výběr videjí s nepovedenými golfovými ranami by byl nekonečný. Zhusta amatérské záběry snad nemohou vadit, vždyť i klasické černobílé grotesky se promítají v kvalitě, odpovídající době svého pořízení.

Směšně mohou vypadat i situace nahrané. Sexy golfová "ptákovina", naaranžovaná pro jeden z amerických pořadů se skrytou kamerou, uvedla dvě golfové adeptky na prvním tréninku do rozpaků - smát se, nebo pohoršovat?

Pěkně vyblbnout se dá i s elektrickým golfovým vozíkem. Zkusilo to už hodně maníků a spousta z nich dříve či později "krešla". Což může potkat i někoho, kdo by se raději než volantu měl držet... no řekněme tramvajového madla.

Nápadů, jak naložit s bugynou, k jejímuž řízení není potřeba řidičák, je mnoho. Lze z ní udělat i takový speciální "kabrio off-road" a vyrazit mimo golfové hřiště.

Mnohem méně nebezpečná golfová kratochvíle je žonglování. Že to umí každý, kdo už nějaký čas umí držet hůl a ví, jaký odskok má vroubkovaný míček? Možná, ale připusťme, že se ve světě najdou i zručnější.

A na závěr ještě jednou skrytá kamera. Někdy stačí krátká sukně doplněná hlubokým výstřihem a zdravý rozum jde stranou.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze