Futsalisté nestačili na Argentinu, v přípravném turnaji byli druzí

Michal Seidler v utkání české futsalové reprezentace proti Madarsku. | foto: Jiří Salik Sláma, MAFRA

28 2014
Čeští futsalisté obsadili na přípravném turnaji Continental Cup v Kuvajtu druhé místo, když ve finále podlehli Argentině 2:6.

Hned v první minutě šli svěřenci trenéra Tomáše Neumanna do vedení zásluhou Michala Holého, ale soupeř odpověděl ještě v prvním poločase třemi góly.

Ve 32. minutě snížil při hře bez brankáře hrdina semifinálového duelu s Itálií Michal Seidler, další gól však český tým už nepřidal. Naopak Argentinci se trefili ještě třikrát.

V utkání o bronz Brazílie porazila 3:0 Itálii, přes kterou přešli v semifinále čeští futsalisté. Po remíze 1:1 vyhráli 3:2 na penalty, přičemž gól v normální hrací době i rozhodující pokutový kop dal Seidler, jenž byl nejlepším střelcem turnaje.