Chrudim podlehla Kajratu a ve Futsal Cupu ztratila šanci na postup

Ilustrační snímek | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

11 2015
Futsalisté Chrudimi ve druhém zápase elitní fáze Futsal Cupu podlehli v Maďarsku kazašskému obhájci trofeje Kajratu Almaty 1:4 a po úvodní remíze 3:3 s domácím Györem ztratili šanci na postup do jarního Final Four.

Mezi nejlepší čtyřku soutěže zamíří jen vítěz skupiny a český šampion už na první příčku nemá šanci. Na závěr si ještě zahraje s ruskou Jugrou.

Chrudim zaspala úvod a po jedenácti minutách už prohrávala 0:3; dvakrát se trefil Divanei a jednou Igor.

Těsně před pauzou nevyužil šanci na snížení Silva, který z penalty trefil jen brankovou konstrukci. Pět minut před koncem utkání český tým poprvé skóroval díky Slováčkovi.

Favorizovaný Kajrat vedený bývalým trenérem Chrudimi Cacauem, pak ještě v závěru přidal čtvrtý zásah díky Joanovi.