Suverénní Chrudim ve skupině Futsal Cupu porazila i Targu Mures

Radost chrudimských futsalistů. Vpravo je kapitán Rešetár, vlevo Felipe. | foto: Ivana Hošková

14 2016
Futsalisté Chrudimi ve Futsal Cupu porazili rumunské Targu Mures 3:0 a s třemi výhrami a skóre 14:1 suverénně ovládli základní skupinu. Český mistr měl jistotu postupu do elitní fáze už po středeční drtivé výhře 7:0 nad APOELem Nikósie, přesto se s domácím publikem rozloučil dalším vítězstvím.

Za Chrudim na zimním stadionu znovu nastoupily všechny opory. V desáté minutě poprvé překonal soupeřova brankáře veterán Roman Mareš, za šest minut zvýšil Brazilec Max. Domácí ani po změně stran žádné drama nepřipustili a ve 34. minutě zpečetil výhru třetím gólem Tomáš Koudelka.