Frýdek vyřadil Sečovce

23 2000
F r ý d e k - M í s t e k - Házenkáři Frýdku-Místku porazili v odvetném utkání druhého kola Poháru EHF Sečovce 30:20, a protože první utkání prohráli o gól (23:24) postoupili.
M í s t e k - Házenkáři Frýdku-Místku porazili v odvetném utkání druhého kola Poháru EHF Sečovce 30:20, a protože první utkání prohráli o gól (23:24) postoupili. Domácí od začátku soupeře jasně přehrávali a brzy smazali ztrátu z prvního utkání. Ve třinácté minutě vedli již 7:1. Slovenský mistr se nezmohl na odpor a většinou jen sledoval, jak dostávají jeden gól za druhým. Trenér Sečovců Martin Lipták byl z výkonu svého mužstva rozladěn. "Domácí určitě nepodali svůj nejlepší výkon, ale naše hra byla trapná," řekl Lipták. Vítězství Frýdku-Místku mohlo být podstatně vyšší, ale v závěru hráli domácí příliš exhibičně a neproměňovali vyložené příležitosti. V dalším kole narazí Frýdek-Místek na špičkové evropské mužstvo Cantabria Santander ze Španělska.

Nejvíce branek: Michal Kraus 8, Adamčík, Sklenák a Valo 5 - Roman Kraus 6, Petrišák 4/1, Čorej 3. Rozhodčí: Gedvilas, Malasinskas (Lotyšsko). Vyloučení: 5/8. Červená karta: 48. Kejval (Frýdek-Místek). Sedmimetrové hody: 3/2 - 4/1. Diváků: 400. Poločas: 17:10.