Extraliga florbalistek 2007 - 2008
Los, výsledky a tabulka, ženy
Týmy v soutěži: CON INVEST Děkanka Praha, FBC Liberec ALIAZ Crazy Girls, EVVA VBŠ Bohemians, TJ JM Chodov,1. SC SSK Vítkovice, Bulldogs Brno, FBS Valoz Olomouc, SSK Future, FBC Pepino Ostrava
Základní část:
Devět týmů, dvoukolově každý s každým.
Nadstavbová část:
Týmy na 1.-5. místě jednokolově každý s každým, výsledky ze základní části se započítávají. Vítěz utkání v základní a nadstavbové části získá 3 body, poražený 0 bodů. Při remíze získá každé družstvo 1 bod a zápas se prodlužuje o pět minut. Pokud tým vstřelí branku, získá bod navíc.
Play off:
Týmy na 1.-4. místě po nadstavbové části se utkají v semifinále (1-4, 2-3), vítězové jdou do finále - vše na tři vítězné zápasy. Duel o 3. místo se nehraje.
Play down:
Hraje 6.-9. družstvo po základní části, série na 3 vítězná utkání (6-9, 7-8). Poražení v sériích hrají 2. kolo (o udržení), poražený tým ze 2. kola sestupuje.
NADSTAVBOVÁ ČÁST
FINÁLE
DAT. |
ZÁPAS |
VÝSLEDEK |
SÉRIE |
VÍCE |
(1)-(2) |
DĚKANKA - BOHEMIANS |
3-0 |
||
12.4. |
Děkanka - Bohemians |
12:2 (2:0, 5:1, 5:1) |
1-0 |
Podrobnosti |
13.4. |
Děkanka - Bohemians |
8:2 (3:0, 2:0, 3:2) |
2-0 |
Podrobnosti |
19.4. |
Bohemians - Děkanka |
2:7 (1:2, 1:4, 0:1) |
0-3 |
Podrobnosti |
Konečné pořadí:
1. Děkanka
2. Bohemians
3. Liberec
4. Olomouc
SEMIFINÁLE
DAT. |
ZÁPAS |
VÝSLEDEK |
SÉRIE |
VÍCE |
(1)-(4) |
DĚKANKA - OLOMOUC |
3-0 | ||
29.3. |
Děkanka - Olomouc |
10:0 (0:0, 5:0, 5:0) |
1-0 |
Podrobnosti |
30.3. |
Děkanka - Olomouc |
13:1 (4:0, 4:1, 5:0) |
2-0 |
Podrobnosti |
5.4. |
Olomouc - Děkanka |
2:20 (0:2, 1:8, 1:10) |
0-3 |
Podrobnosti |
(2)-(3) |
BOHEMIANS - LIBEREC |
3-0 | ||
29.3. |
Bohemians - Liberec |
7:4 (4:0, 1:2, 2:2) |
1-0 |
Podrobnosti |
30.3. |
Bohemians - Liberec |
6:3 (2:1, 1:2, 3:0) |
2-0 |
Podrobnosti |
5.4. |
Liberec - Bohemians |
3:4N (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0) |
0-3 |
Podrobnosti |
O POSTUP DO PLAY OFF
DAT. |
ZÁPAS |
VÝSL. |
VÍCE |
23.2. | Liberec - Chodov |
6:5 |
Podrobnosti |
24.2. | Bohemians - Olomouc |
5:2 |
Podrobnosti |
1.3. | Chodov - Bohemians |
2:2 |
Podrobnosti |
2.3. | Děkanka - Liberec |
9:2 |
Podrobnosti |
8.3. | Olomouc - Děkanka |
3:21 |
Podrobnosti |
8.3. | Bohemians - Liberec |
3:2P |
Podrobnosti |
15.3. | Děkanka - Bohemians |
6:4 |
Podrobnosti |
15.3. | Olomouc - Chodov |
9:3 |
Podrobnosti |
19.3. | Chodov - Děkanka |
3:9 |
Podrobnosti |
22.3. | Liberec - Olomouc |
6:4 |
Podrobnosti |
tabulka | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
O UDRŽENÍ PLAY DOWN (NA 3 VÍTĚZNÉ ZÁPASY)
2. kolo
DAT. |
ZÁPAS |
VÝSL. |
SÉRIE |
VÍCE |
(8)-(9) |
OSTRAVA - BRNO |
3-0 |
||
22.3. |
Ostrava - Brno |
6:4 |
1-0 |
Podrobnosti |
23.3. |
Ostrava - Brno |
11:4 |
2-0 |
Podrobnosti |
28.3. |
Brno - Ostrava |
3:4 |
0-3 |
Podrobnosti |
Ostrava se zachránila v soutěži, Brno sestupuje.
1. kolo
DAT. |
ZÁPAS |
VÝSL. |
SÉRIE |
VÍCE |
(6)-(9) |
VÍTKOVICE - BRNO |
3-1 |
||
1.3. | Vítkovice - Brno |
10:1 |
1-0 |
Podrobnosti |
2.3. | Vítkovice - Brno |
6:0 |
2-0 |
Podrobnosti |
8.3. | Brno - Vítkovice |
4:3P |
1-2 |
Podrobnosti |
9.3. | Brno - Vítkovice |
1:7 |
1-3 |
Podrobnosti |
(7)-(8) |
FUTURE - OSTRAVA |
3-2 |
||
1.3. | Future - Ostrava |
6:5P |
1-0 |
Podrobnosti |
2.3. | Future - Ostrava |
7:4 |
2-0 |
Podrobnosti |
8.3. | Ostrava - Future |
4:2 |
1-2 |
Podrobnosti |
9.3. | Ostrava - Future |
8:5 |
2-2 |
Podrobnosti |
15.3. | Future - Ostrava |
9:5 |
3-2 |
Podrobnosti |
ZÁKLADNÍ ČÁST
2007-2008 | DĚK | LIB | BOH | CHO | VÍT | BRN | OLO | FUT | OST |
Děkanka |
XXX |
10:0 |
9:2 |
5:1 |
8:2 |
7:1 |
11:1 |
10:1 |
12:2 |
Liberec |
2:5 |
XXX |
5:10 |
5:1 |
2:2 |
10:1 |
6:5 |
3:4 |
4:3 |
Bohemians |
3:8 |
2:4 |
XXX |
8:0 |
5:0K |
6:2 |
6:1 |
6:3 |
5:1 |
Chodov |
0:6 |
3:6 |
0:4 |
XXX |
10:6 |
5:4P |
6:2 |
4:3 |
4:2 |
Vítkovice |
3:4 |
3:2 |
3:2 |
3:3 |
XXX |
9:3 |
2:4 |
4:5 |
8:3 |
Brno |
0:7 |
1:5 |
4:5 |
3:2 |
5:4P |
XXX |
2:1 |
5:4P |
5:3 |
Olomouc |
4:8 |
3:2P |
6:7 |
3:2P |
6:4 |
5:2 |
XXX |
7:4 |
2:8 |
Future |
1:16 |
2:7 |
5:9 |
4:7 |
5:0K |
5:1 |
5:6 |
XXX |
4:5 |
Ostrava |
0:10 |
5:3 |
1:4 |
3:4 |
3:8 |
5:3 |
1:6 |
3:4 |
XXX |
konečná tabulka po základní části | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ročník 2006/07
1. KOLO
Sobota 22. září 2007
Děkanka - Olomouc 11:1
Bohemians - Ostrava 5:1
Chodov - Brno 5:4 P
Future - Vítkovice 5:0 kontumačně kvůli neoprávněnému startu hráčky Andrey Pastuškové. (původní skóre 4:6)
Podrobnosti
2. KOLO
Neděle 23. září 2007
Děkanka - Brno 7:1
Chodov - Olomouc 6:2
Future - Ostrava 4:5
Bohemians - Vítkovice 5:0 kontumačně kvůli neoprávněnému startu hráčky Andrey Pastuškové. (původně 3:4)
Podrobnosti
3. KOLO
Středa 3. října 2007
Ostrava - Vítkovice 3:8
Podrobnosti
Sobota 6. října 2007
Olomouc - Bohemians 6:7
Brno - Future 5:4 P
Liberec - Děkanka 2:5
Podrobnosti
4. KOLO
Neděle 7. října 2007
Brno - Bohemians 4:5
Olomouc - Future 7:4
Liberec - Chodov 5:1
Podrobnosti
5. KOLO
Sobota 20. října 2007
Vítkovice - Brno 9:3
Bohemians - Liberec 2:4
Děkanka - Chodov 5:1
Ostrava - Olomouc 1:6
Podrobnosti
6. KOLO
Neděle 21. října 2007
Future - Liberec 2:7
Vítkovice - Olomouc 2:4
Ostrava - Brno 5:3
Podrobnosti
7. KOLO
Sobota 10. listopadu 2007
Děkanka - Bohemians 9:2
Olomouc - Brno 5:2
Chodov - Future 4:3
Liberec - Ostrava 4:3
Podrobnosti
8. KOLO
Neděle 11. listopadu 2007
Děkanka - Future 10:1
Chodov - Bohemians 0:4
Podrobnosti
9. KOLO
Sobota 24. listopadu 2007
Vítkovice - Chodov 3:3
Olomouc - Liberec 3:2 P
Bohemians - Future 6:3
Ostrava - Děkanka 0:10
Podrobnosti
10. KOLO
Sobota 24. listopadu 2007
Brno - Liberec 1:5
Podrobnosti
Neděle 25. listopadu 2007
Ostrava - Chodov 3:4
Vítkovice - Děkanka 3:4
Podrobnosti
Sobota 1. prosince 2007
Liberec - Vítkovice 2:2
11. KOLO
Sobota 8. prosince 2007
Vítkovice - Future 4:5
Olomouc - Děkanka 4:8
Brno - Chodov 3:2
Ostrava - Bohemians 1:4
Podrobnosti
12. KOLO
Neděle 9. prosince 2007
Olomouc - Chodov 3:2 P
Ostrava - Future 3:4
Vítkovice - Bohemians 3:2
Brno - Děkanka 0:7
Podrobnosti
13. KOLO
Sobota 5. ledna 2008
Děkanka - Liberec 10:0
Future - Brno 5:1
Bohemians - Olomouc 6:1
Podrobnosti
Neděle 27. ledna 2008
Vítkovice - Ostrava 8:3
14. KOLO
Neděle 6. ledna 2008
Chodov - Liberec 3:6
Future - Olomouc 5:6
Bohemians - Brno 6:2
Podrobnosti
15. KOLO
Sobota 19. ledna 2008
Olomouc - Ostrava 2:8
Brno - Vítkovice 5:4 P
Chodov - Děkanka 0:6
Liberec - Bohemians 5:10
Podrobnosti
16. KOLO
Neděle 20. ledna 2008
Olomouc - Vítkovice 6:4
Brno - Ostrava 5:3
Liberec - Future 3:4
Podrobnosti
17. KOLO
Čtvrtek 24. ledna 2008
Bohemians - Děkanka 3:8
Podrobnosti
Sobota 2. února 2008
Bulldogs Brno - Olomouc 2:1
Podrobnosti
Sobota 9. února 2008
Ostrava - Liberec 5:3
Neděle 10. února 2008
Future - Chodov 4:7
18. KOLO
Neděle 20. ledna 2008
Bohemians - Chodov 8:0
Neděle 10. února 2008
Vítkovice - Liberec 3:2
Pondělí 11. února 2008
Future - Děkanka 1:16
Podrobnosti
19. KOLO
Sobota 16. února 2008
Děkanka - FBC Ostrava 12:2
SSK Future - FbŠ Bohemians 5:9
FBC Liberec - Olomouc 6:5
Chodov - Vítkovice 10:6.
Podrobnosti
20. KOLO
Neděle 17. února 2008
Děkanka - Vítkovice 8:2
Chodov - FBC Ostrava 4:2
FBC Liberec - Bulldogs Brno 10:1
Podrobnosti