Přerov inkasoval od Zubří 39 branek a už ví, že bude poslední

Matěj Šustáček ze Zubří bojuje s obranou Frýdku-Místku. | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

20 2015
Páteční předehrávka 19. kola extraligy házenkářů patřila Zubří. Valaši zamířili do Přerova, aby si následně z Hané odvezli jasnou výhru 39:24. Vrátili se tak na druhou pozici v tabulce, o tři body za Plzeň. Přerov zůstal bez bodu a bez naděje.

O vítězi zápas nebylo od počátku pochyb. Hosté se ujali vedení a pak už ho jen navyšovali. V desáté minutě vedli na hřišti posledního celku tabulky 7:2, o pět minut později již dokonce o jedenáct branek 16:5, v poločase 21:8. Přesto domácí po přestávce utkání se ctí dohráli, když ve druhém poločase inkasovali jen o dva góly více než soupeř ze Zubří

Extraliga mužů - 19. kolo

Přerov - Zubří 24:39 (8:21)
Nejvíce branek:
Hradil a Pernička po 7, Buček 6 - Řezníček 7, Šustáček a Dědek po 5. Rozhodčí: Kaufman, Procházka. Sedmimetrové hody: 5/4 - 2/2. Vyloučení: 4:4. Diváci: 195.