Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

P87a97v68e58l 21Ř65e74ž69á45b34e25k 5282318852

+9/−1
doporučit
21.7.2017 19:15

H59a98n16a 74U28l35r12y45c85h64o23v56á 9490983388828

Veselý první set 6:1 a druhý prohraje 5:7. Pak že takové výkyvy mají jen ženský.

J56o92s87e30f 80S30y91s16e74l 3824387971629

Herní projev Terezy se mi líbil. Na kurtu bojuje a dává to najevo, jak hlasem, tak i gesty. Kde jsou ty flegmatické projevy K + K Plíškových. Hraje odvážně, i když ještě někdy udělá zbytečnou chybu. S Kontaveitovou asi prohraje, ale porazila nasazenou jedničku, tak proč by nemohla porazit nasazenou trojku. Do konce roku už moc bodů neobhajuje, mohli bychom mít další českou hráčku v TOP 100.

+2/0
doporučit
21.7.2017 21:32

M83a92r40t72i33n 58C69a11j70t81h86a30m26l 3441958626480

V Bukurešti se proměněným třetím mečbolem Goerges vyhla TB a zítra vlastně ona a CSN, která tam sbírá sebevědomí, vyzvou v SF domácí hráčky. Goerges- Bogdan/ Suarez- Navarro- Begu. Dnes si na Bogdan vylámala zuby turnajová jednička Sevastová.

+1/0
doporučit
21.7.2017 21:29

M13a13r31t26i46n 76C72a12j28t44h16a31m71l 3971778616430

Tak na ní čeká Kontaveit. Už to vidím na konečnou a finále Gstad Bertens- Kontaveit. Jak je už těžko se probít v SF jsme mohli dnes zaznamenat in Poznaň. Jen Pavlasek to z českých mužů dokázal, Kolář a Rosol se zítra žel nepředstaví. Kolářovi zpíval v rozhodujícím setu kanár, Rosol mě zklamal nejvíc. Věřil jsem mu, že by to tam po famózním představení ve W. mohl vyhrát. Navíc s novou láskou po boku..... Set rozhodující 1-3 z jeho pohledu a na returne 40-15, pak ještě advantage. Ne bylo to 1-4, pak 1-5 a už to nezachránil. V Umag skončil Goffin, už v předchozím kole nehrál dobře. Nyní se hrá duel Fognini- Rublev a čekám na začátek utkání Veselý- Lorenzi. V Bastadu mě zklamal Khachanov. 5-4 set 3 a nedopodával. V Olomouci si zítra v SF zahrá Allertova další české derby. Tentokrát jí čeká nasazená turnajová jednotka dvojče světové a české jednotky......