Krejsová už v Hertogenboschi dohrála, Federerovi návrat po pauze nevyšel

V prvním kole překvapivě vyřadila Jelenu Jankovičovou, to druhé už bylo nad její síly. Petra Krejsová při svém debutu na okruhu WTA v Hertogenboschi vypadla po prohře 2:6, 3:6 s ukrajinskou tenistkou Lesjou Curenkovou. Švýcar Roger Federer v prvním zápase po dvou a půl měsících nečekaně prohrál na trávě ve Stuttgartu 6:2, 6:7, 4:6 s Tommym Haasem.

K40a69r62e26l 10K33a76m14e36n81í90k 3591487550

Ten Federer je asi nějak psychicky labilní. 1:0 na sety a v druhým mečbol a on to nedá?

Ne teď vážně, kdyby byl dnes na jeho místě TB, tak by mu to dali všichni sežrat, ale jak je vidět, stává se to i lepším hráčům ......

+1/0
14.6.2017 21:53

M38i90r59o81s41l32a39v 50J89e46ž30e75k 8211386532738

Rozhodující tiebreak v zápase Pouille - Struff stál také za to. Francouz nevyužil 2 mečboly, pak měl jeden i Němec (při vlastním servisu), ale ani on zápas neukončil. A tak Pouille nakonec vyhrál 10:8.

M38i75r36o20s23l18a74v 61J88e78ž25e94k 8341216472608

Možná jsem se vyjádřil blbě, že se mi zdálo, že Roger nehraje naplno. Nechci mu křivdit. Jen mi pořád připadal v klidu a čekal jsem, že přejde na vyšší výkon a třemi vyhranými gemy v řadě třetí set a tím celý zápas otočí. Asi chtěl, jen využít jeden z těch brejkbolů. To nevyšlo a pak už na returnu šanci nedostal.

0/0
14.6.2017 19:33

P62a45v13e77l 37K41o63t63r29l42í20k 1202851411725

Dva velcí sympaťáci. Tommymu to přeju momentálně víc. Roger si to vynahradí na Wimbledonu :)

M19a72r91t56i80n 83C11a23j96t21h71a90m80l 3961648746570

Haas- Federer. Utkani dvou stariku. Set rozhodujici 4-2. X brejkbolu nevyuzil RF, je to blizko. TB v setu 2 i ztratil. Tak starec Haas mu ho vezme a Berdych.... Nu vime!

0/−3
14.6.2017 18:20

M16i66r54o10s38l84a43v 97J23e33ž71e78k 8161676532838

Snad to bylo nerozehraností, že Roger prohrál. Ve 3. setu působil tak trochu bez zájmu. Nebo má přesný plán, kolik zápasů chce před Wimbledonem odehrát. Nemá cenu to přehánět nebo riskovat zranění. :-)

0/0
14.6.2017 18:45

M26a11r46t93i84n 90C73a48j19t84h50a53m72l 3501818516820

Co prodane jako s Donskoyem? Nedivil bych se ani trochu. Nejak zivit musi celou svou rodinku ktera ho na okruhu doprovazi.

J43a88k35u71b 51P30e94t39r78i10c92e12k 4318574455371

To je jeden z největších blábolů, co jste kdy vyplodil. Víte, na kolik generací zajistil svou rodinu? Myslíte, že RF má zapotřebí prodávat zápasy???

+3/0
14.6.2017 20:16

H33e23l19e73n93a 96Č35a65č86k85o33v12á 2141724607840

Podla mna hej, tolko bb nevyuzitych by sa rozohranemu Federerovi nemohlo stat, no ale nejake zapasy by mohol pred W vyhrat, aby tam nevypadol zase s nejakym Stakhovskym :)

+1/−1
14.6.2017 18:55

M33a35r54t68i31n 94C18a19j49t60h73a28m22l 3611738686440

Vyhrá Halle pokud tam pojede. Wimbledon neverim, ze letos vyhrá. Finale Sasa- Milos!!!

M54i27r60o85s77l17a66v 37J48e51ž43e97k 8971406262198

Johnson podává v rozhodujícím setu na 5:3, avšak za stavu 40:40 dělá 2 dvojchyby a Kohlschreiber je zpátky v zápase, 4:4. To je komik ten Johnson. :-P

0/0
14.6.2017 15:56

M92i25r58o96s57l43a59v 11J80e31ž69e42k 8241846212578

Američan prohrál zápas v TB a odchází hodně naštvaný sám na sebe. Ani se mu nedivím, když za stavu 4:3 doslova daroval soupeři návrat do zápasu ;-D