Prskavec si v pražské Troji vyjel titul republikového šampiona

Z trojice medailistů z nedávného mistrovství Evropy ve vodním slalomu pouze kajakář Jiří Prskavec získal titul českého mistra. V Praze-Troji dnes ovládl domácí šampionát podruhé v kariéře. Ve finálové jízdě byl jeho největším soupeřem oddílový kolega z USK Praha Ondřej Cvikl, který s mistrem světa z roku 2015 prohrál jen o 26 setin sekundy.

P23a38v94e23l 13C21h40a17l32u40p71a 2841406525891

Především - skvělé závody. Prskavcova finálová jízda - perfektní. Výborná atmosféra. Jen se mi nelíbí vyřazení C2 z programu OH. K1 mužů a žen beru za tzv. královské disciplíny na divoké vodě. K tomu C1 mužů plus C2 mužů. U C 1 žen - to už je spíše gender za každou cenu - a znovuzavedení mixů je děs. Navíc - mixy namísto C2 mužů na OH... A tam samozřejmě ještě C1 žen. Což kajakářky mají jako doplněk...