Proti USK stovku Vary ubránily. Teď chtějí dát padesát bodů

Karlovy Vary nekomplikovaly cestu pražskému USK do semifinále loni a letos tomu bude nejspíš obdobně. Úřadující mistryně vyškolily v úvodním zápase play-off tým z lázeňského města 99:42.

M50a83r93t79i89n 31Z44u43b83r 5975538544

Opravdu smělý cíl, ale obávám se, že kolik dá kdo bodů moc nezáleží na hráčkách KV.

0/0
21.3.2017 8:55

T37o65m93á41š 98F80u79k83s54a 9400528156616

To nic nemění na tom, že cíle je potřeba si dávat.

0/0
21.3.2017 12:57

J38a15n83a 16E92l82i23á42š83o60v43á 9229354594298

Takže basket se hraje o výsledný rozdíl ? Vím, kde je realita, ale ty rozdíly mezi USK a zbytkem české kotliny jsou tak veliké, protože nikdo nevěří.... Do utkání musíš jít s cíle zvítězit, jinak nemá cenu nikam jezdit.

Hraje tam proti sobe 10 lidí. Každá hráčka má dvě ruce, dvě nohy, hlavu. Nevidím důvod proč by Reisingerová nemohla sekundovat Vaughn, Proč by Kušlitová nemohla hrát s Petrovič ;-), proč by Andělová nemohla potrápit Palau nebo Xargai atd atd. Jestli jdou do boje se sklopenými hlavami je to průšvih. je snad jediný kdo věří ve vítězství pan Maleček, který vypsal termín čtvrtého utkání ? R^

Bohužel je to celé i v gardu, že trenéři se ani nepokouší vymyslet nějakou strategii, jak otupit přednosti USK. Chtěji to "odehrát" s co nejmenší "ostudou".

0/0
21.3.2017 15:56

T82o45m66á22š 54F33u39k63s17a 9840718356676

100% s Vámi souhlasím, bez víry a odhodlání není možné se někam posunout. Nicméně na zápase jsem byl a viděl, že KV po závěru 1.čtvrtiny právě tyhle atributy ztratili. Cíle musí být ambiciózní ale taky aspoň trochu reálné.

0/0
21.3.2017 17:16

J19a94n52a 50E74l38i91á39š59o76v14á 9699414774528

"Akce" resp. kombinace slouží mimo jiné k tomu, abych našel chybu v obraně. Mám na to 16 vteřin po přejití půlicí čáry. Včera v noci hrálo LAL pro CLE. Papírově jasné a přesto se na to dalo koukat. LAL nesvěsili hlavy, naopak byli proti KI, LBJ, KL, JR motivovaní. Je málo hráček, které se na taková utkání těší.

Rovněž jsem tam byla. A musím říct, že nechápu. Pro ty holky, byť špatně placené je to zaměstnání (pro některé). V průměru se dostali na plac cca 20 minut Výsledek jejich týdenní práce a ony nejsou schopny tam nechat všechno ?

O managementu ani nemluvit. Proč HK hrál relativně dobré utkání s USK. Proč nehrají celé utkání celoplošnou obranu, proč nehrají tempo basket ? Proč nestřídají každé 3minuty, protože již potí krev ? Nejsou na nic takového zvyklé ... a nikdo to neumí naordinovat a aplikovat při hře. Není vidět žádná snaha... nic lautr nic.

0/0
21.3.2017 17:31

T59o28m73á31š 60F10u18k73s40a 9590388986506

Taky trochu pozitiv: Reisingerová v 1.čtvrtině skvělá (např. jak si přes Burgrovou doskočila vlastní střelu), pak jakoby jí to přestalo bavit. A na druhé straně Vyoralová po celý zápas aktivní a bezchybná. Obě dvě příslib pro nároďák R^