Slávistky srovnaly sérii s Nymburkem, USK zase jednou neměl slitování

Slavia Praha zvítězila ve druhém čtvrtfinále Ženské basketbalové ligy nad Nymburkem 77:61 a sérii na tři výhry vrátila k Labi za stavu 1:1. Mistrovský USK školil ve svém úvodním zápase play-off Karlovy Vary 99:42.

J95a71k63u75b 64Š16o56l42c 8251288624975

Ta série má náboj. Doufám, že zítra pana Kaderku donutíme ke vzteku.

+1/0
20.3.2017 10:54

J11a28n34a 37E24l50i64á87š61o33v30á 9819354654518

Basketbalové řády - Dodržování zákazu výskytu alkoholických nápojů (včetněpiva) v prostoru hřiště. V případě nedodržení tohoto zákazu budepořadatel potrestán pořádkovou pokutou. Slávisti to dotáhli k dokonalosti, že pivo roznášejí přímo hráčky a při děkovačce na hřišti má v ruce pivo skoro každá. Pan komisař jich asi dostal víc, že nechce vidět. Guvernér soutěže asi musí řešit spíš hráčské problémy. Atmosféra v Edenu vynikající.

0/0
20.3.2017 9:28

L56u16d58ě60k 82V81i58n68č 6915437143436

Přeci jen fraška pokračuje. Kralupy i Sparta hrají, trenérka dál koučuje, všechny hráčky již mají po trestu? Hráčkám zakázaly se vyjadřovat, protože další nesmysl, že se vlastně díky rozhodčím nedalo orientovat čí koš je čí. ;-D ČT v Basketmánii dokázala kam až lze dojít v rámci investigativnosti.

Jůlia R. obdržela další pořádnou porci minut. Mohli ji ještě nechat hrát dorosteneckou ligu, kde se Sparta potřebuje udržet. Upevnilo by to její zdraví, stejně jako Báry J.

Příští zápas již Vary vyhrají po včerejší vlastně remíze. Vedení stanoví cíl, nedostat 160 bodů a dát 20. Prohráli o 60, ale cíle splnili ;-D. Tyto cíle se u Varů stále opakují a stále jsou úspěšnější. Ještě, že takto basketbal vnímají pouze oni.

Strakonice proti Ostravě 2:1 v prodloužení a ani jeden z těchto bodů nebyl ze hry. ;-D . Může za to změna tradičního domácího komisaře?

Kde Slovanka nakupuje trenéry a zahraniční posily? Další podpultový trenér 8-o. K nezaplacení ;-D. Píše, že všechny juniorky se zapsaly. Především Šauerová se zapsala.;-D Ješkeová taky. Prezident klubu zajišťující onlajn málem vypadl z vipu, tak asi vše v pořádku nebylo. Starting five v závěrečné čtvrtině si dejte za klobouk a poučte se z toho. To nejsou žádné z déelka z Ostravy. Někdy konečně přijďte do naší haly potrénovat.

0/0
20.3.2017 2:03

L70u74d30ě16k 22V44i67n46č 6165857603556

Podle onlajnu krásná atmosféra v Edenu. Po minulém utkání se Nymburk nepoučil, zase vstoupili do utkání jako mistr světa a Slávku posadili do sedla.

Brna si to pytlíkují po svém a konečně nechají rozhodovat kvalitu kádrů.