Výhra v prodloužení díky sporné střele. Washington uspěl v Portlandu

Basketbalisté Washingtonu v NBA válí. Vyhráli čtvrté venkovní utkání v řadě a páté celkově. V Portlandu dohnali více než dvacetibodovou ztrátu a po prodloužení se radovali z vítězství 125:124. Rozhodující koš dal 0,4 sekundy před klaksonem Markieff Morris a domácí pak u rozhodčích marně reklamovali, že vyšlápl mimo hřiště. Tomáš Satoranský odehrál ve vítězném celku šest minut.

M44a59r25t44i76n 46Č84a75r32n69e11c19k67ý 2165384109555

Last time #Wizards had won back to back road games before this trip ... Nov. 1991

0/0
13.3.2017 8:20

D21a42v62i17d 52S97u62c40h25a92r 8144816693192

Neuvěřitelnej návrat Wizards, a jak už tweetovalo několik komentátorů velkých amerických médií, to, že podle pravidel NBA neměli rozhodčí možnost přezkoumávat nohu Morrise na čáře byla "spravedlivá kompenzace" za to, že rozhodčí v poslední minutě základní doby darovali Portlandu 1 bod za odpískané, ale neexistující nedovolené bránění, a díky němu se šlo do prodloužení. Jinak měl Washington vyhrát o bod už v základním čase.

0/−1
12.3.2017 15:58

J26a39n49a 25E72l80i77á69š82o44v68á 9839504364658

Kompenzace ??? Tomu basketu nerozumíš stejně jako trenér Kralup a trenérka BA Sparta.

0/0
12.3.2017 18:01

D59a60v57i13d 46S59u79c23h41a45r 8964846293822

Eliášová, ty seš fakt otřesnej člověk :-)

Nechápu, že se nestydíš vycházet na ulici.

0/−2
12.3.2017 22:18

J42a12n16a 23E52l71i68á51š43o56v32á 9849374964928

Podívej se co píšeš. Druhý a třetí odstavec včera. Prosím napiš mi, že ti je patnáct a méně a již opravdu nikdy nenapíši proti tobě ani čárku. Jinak je to strašná zoufalost i přes obranu některých jedinců zde.

Na ulici se stydím vycházet. Taky se bojím vycházet, že budu potkávat taková individua jako jsi VyMyTy.. Asi to nehrozí, protože vy a tvá komunita jste určitě někde poblíž White Housu, viď?

0/0
12.3.2017 22:46

L33u11k71á95š 79H64a45r10t45m19a39n13n 7974132283863

Tak nějak hádám, že by se dalo každý zápas najít minimálně deset sporných situací posouzení faulu...aut je naproti tomu celkem jasná věc...nepřijde Ti?