Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu v času 2:03,89 minuty a vyhověla limitu A. O vrchol druhého dne mistrovských bojů se postaral Pavel Maslák, který bude v srbské metropoli útočit na třetí titul halového mistra Evropy v běhu na 400 metrů v řadě, na poloviční trati v Praze předvedl druhý výkon kariéry 20,57 sekundy.

T91o75m94á39š 80B27r22a93b94e37c 2748856855416

A ještě jeden postřeh - docela mě mrzí, že v článku není zmíněno skvělých 440cm Amálie Švábíkové. V 17 letech vynikající výkon R^