Klasické běhy v Otepää vyhráli Björgenová a Sundby, bodoval i Jakš

Poslední závod běžkyň na lyžích před světovým šampionátem v Lahti vyhrála v Otepää na trati 10 km klasicky Norka Marit Björgenová. Petra Nováková dorazila v Estonsku do cíle se ztrátou 3:49,4 minuty na 43. pozici a na body do Světového poháru opět nedosáhla. To se naopak povedlo Martinu Jakšovi, který obsadil 25. místo v závodě mužů na 15 km klasicky. Vyhrál vedoucí muž Světového poháru Martin Johnsrud Sundby z Norska.

P25e79t14r 58V40e23r71b34í24ř 8877891173140

Byly tam těžké podmínky na mázu, někdo promazal, někdo namazal dobře.

Dopér Sundby bohužel vyhráli. Nějakou dobu to vypadalo pro Heidi Weng nadějně, když chytili Johaug, ale s Marit se vše vrací zase do starých kolejí.

0/0
19.2.2017 14:28

B49á32r51a 21T10e62s20n80e42r26o50v34á 5645500104899

obávám se, že doby, kdy jsme MS v klasickém lyžování sledovali s napětím a nadějí v nějakou tu placku, jsou nejen už dlouho pryč, ale taky na dlouho pryč :-(

0/0
19.2.2017 14:17

P62e79t80r 97V87e55r64b85í29ř 8277111783970

Nesouhlas...Lukáš Bauer vyhrál placku v r. 2015.

0/0
19.2.2017 14:24

J67a64n 66V41a31r71g41u25l14i32č 7401193877813

Labutí píseň - vlastně Bauerova píseň..Zbudou vzpomínky a Lukášovi ve skříni medaile..cink, cink..

0/0
20.2.2017 9:05

M62a62r34t74i71n 71C43a61j18t18h19a25m93l 3671658906810

Vsak uvidite od pristiho tydne

0/0

P60e41t81r 73V60e83r91b43í78ř 8677741573560

Co se žen týká, tak tam jsou ty doby pryč už docela dlouho - co Katka Neumannová skončila.

0/0
19.2.2017 14:30

P50e87t10r 72V11e32r94b52í39ř 8177641163560

Krom toho mládežnické kategorie nejsou beznadějné, tak proč ta malomyslnost? ;-):-)