Worleyová má zlato z obřího slalomu, Pauláthová skončila devětadvacátá

Francouzská lyžařka Tessa Worleyová se ve Svatém Mořici stala podruhé v kariéře mistryní světa v obřím slalomu, když porazila druhou Američanku Shiffrinovou o 34 setin vteřiny. Na bronzovém stupni skončila o další čtyři desetiny zpět Italka Sofia Goggiaová. Kateřina Pauláthová obsadila jako nejlepší ze čtyř Češek 29. místo.

L25a77d98i30s16l17a60v 62S13o12u30k54u21p 9847659217697

Francouzi prostě umí obřák. Zítra by mohl konečně na MS vyhrát Pinturault, nebo jiný Francouz.

L43a87d20i36s93l64a21v 73S30o16u70k23u86p 9277909157777

Ale výsledky mají jasně nejlepší v obřáku, tedy hlavně muži, ženy rovná se Worleyová. Že něco jednou za rok zajede Théaux, Fayed nebo někdo mladý ve sjezdu nebo SG a Lizeroux a Pinturault ve slalomu se nemůže rovnat jejich bilanci v obřáku, kde je nemožná bedna bez Francie v každém závodě, většinou je více Francouzů v Top 10, někdy dokonce hned 4. Ale to ví každý, kdo sleduje výsledky.

0/0
17.2.2017 3:27

M67a89r33t32i63n 83Č54a49r12n14e73c39k76ý 2215294259915

Tereza Kmochová 43. na MS. Velká gratulace a potlesk!

M53a15r23t76i62n 39C53a97j24t23h43a51m69l 3311838396810

Tessa Worley vítězí zaslouženě. Zaváhala hned na startu, ale narozdil včera od Koukalove se tím nenechala rozhodit. Nabírala postupně náskok až v závěrečné pasáži se ztenčil na - 0.32. Poslední úsek Mikaella zajela neskutečně. Nabízí se otázka zda nevyhrála Francouzka kvůli startovnimu číslu. Vedoucí žena SP by neměla mít hned od startu také výhody a jet s číslem 1 nebo měli dát Mikaelle alespoň číslo 2. Tímto krokem činovníci hrubě ovlivnili závod!

+1/−4

J42a26n 42Š49e27d31ý 5288361398850

;-D;-D tvl. to je fakt moc...ty seš komik nad komiky

+9/0
16.2.2017 14:07

S40t94a69n72i48s84l49a56v 84P33o56u80l 2397584729426

zase trollíš? dneska byla tak kvalitní sjezdovka, že mezi první a dvacátou nebyl žádný rozdíl

+2/0
16.2.2017 14:14

M11a11r36t25i20n 59C67a72j22t46h64a80m26l 3741368456670

Nedozvíme se jak by závod dopadl začínat Mikaella a Tessa s prohozenymi čísly. Vždy je to o tom jak velký náskok v kole 1 a ten v kole 2 nějak udržet.

M10a33r69t83i40n 48C89a16j17t76h70a23m28l 3571148916320

Mikaella má medaili. Finiš byl nádherný!

+1/0
16.2.2017 13:57

M20a22r20t27i62n 75C31a10j83t85h76a64m35l 3331248856890

Petruška sice o vedení přišla, v cíl však už málo závodnic. 13. po prvém kole skončí v top 10 R^R^V

M98i80c10h48a82l 16I74l22l66e91k 7317861861809

Vichnar má zakázaný hokej, pak krasobruslení a teď se zuby nehty drží lyžování..

A co se týče toho, že článek je příšerný... souhlasím. Proč tu není čas kdy jedou 2.kolo, výsledná tabulka po 1.kole:-/:-/

D93a80v33i19d 38T82e36r51i23n46g16l 9777654600

Ten je fakt tragickej,neustalé omyly a nesmysli.

D24a93v21i88d 75T30e90r66i30n10g86l 9277504690

Teším se na druhe kolo Mikaely.Urcitě bude utocit na zlato,i když Tessa je tento rok absolutni 1 v obřaku.

Co řict k nasim,snaži se.A protezovana Ledecka zase spokojená.

+1/0
16.2.2017 12:54

P71a35v97l96a 24K65v93a31p41i98l72o73v74á 7879678804167

Já jsem šoku. Na ČT přímý přenos celýho prvního a asi i druhýho kola. Rozhovory z mixzóny český reportérky. No jo většinou to nejde, ale když si můžou udělat zájezd do Svatýho Mořice, najednou není lyžování pro veřejnoprávní televizi tak zbytečnej sport.;-)

S27t48a77n72i67s98l29a29v 45P77o93u29l 2777124269156

ani na mistrovstvích světa obvykle nedávají celé první kolo;-) a rozhovory s českými účastníky už vůbec ne