Basketbalisté Washingtonu doma dál vítězí, pomohl i Satoranský

Je snad arena Verizon Center nedobytná? Basketbalisté Washingtonu se o v posledních týdnech to vzorně snaží. V domácím prostředí vyhráli v NBA už potřinácté za sebou, tentokrát předčili Memphis 104:101. Přispěl k tomu i Tomáš Satoranský, který odehrál třináct minut a zaznamenal 2 body, 3 doskoky a 3 asistence.

M83a61r41t25i40n 45H30o37l30u28b 6634826563914

Durant dnes pěkný čísla: 40b. na 16 střel, 12 doskoků, 4 asistence a 3 bloky... za 34 minut slušná práce!!

RW další triple double.

Harden taky výbornej.

... OKC má podle mě smůlu, že je OKC. Kdyby to byl tým v nějakým velkým městě, tak by třeba udrželi všechny tři (a nemít na lavce Brookse, tak už mají i nějaký titul..).

0/0
19.1.2017 9:35

M29a29r92t39i18n 30Č82a92r18n45e46c38k20ý 2915104759745

Ti tatrmani ze Sacramenta zase budou mít právo draftovat v první desítce a ten pick nám nepošlou. Obzvláště když teď přišli o Rudyho Gaye. To už aby člověk spoléhal na to, že mimo první desítku budou "Trust the process" Sixers, kteří mají právo výměny picku s Kings, čímž by Sacto pick muselo přeposlat do Chicaga a úplně o něj přišlo. Mimochodem Sixers 7 výher z posledních 9 zápasů.

0/0
19.1.2017 9:10

M60a82r22t19i40n 63H73o24l44u88b 6884126623184

By mě zajímalo, jestli z Embiida nakonec fakt nebude all star hráč (ne letos, samozřejmě :) ).

0/0
19.1.2017 9:27

M34a90r82t94i72n 35Č58a71r45n11e68c32k79ý 2935164199445

On může být All star ještě letos. Talentu i píle má na rozdávání. Je to otázka spíše toho, jak bude zdravý. Jestli se nepletu, on ještě nehrál back-to-back a dokonce ani nehrál v žádném zápase 30 minut.

0/0
19.1.2017 9:43

P30e51t88r 32P72o78k20o87r38n65y 5927855937137

a pekne hecuje divakyR^. Behem te dnesni koncovky to vypadalo v hale jak behem play-off.

K49a81r78e66l 41D65u25t12ý 1289138841842

wut? z Embiida bude HOF hráč...a all-star možná už letos.

0/0
19.1.2017 9:51

M95a92r78t58i17n 64H26o95l65u82b 6334446133704

S tím HOF bych brzdil :) (Ty čísla co má nejsou zase tak extra, resp. vzhledem k odehraným minutám ano, ale to nikoho nemusí zajímat. .... Embiid není Yao)... ale každopádně mu to přeju.

0/0
19.1.2017 9:57

K86a95r48e39l 46D57u43t24ý 1589468211332

Ty čísla co má jsou na nováčka dost extra, zvlášť s přihlédnutím k těm minutám, navíc v obraně nijak nezaostává (třeba na rozdíl od takovýho Townse)...To je talent jak hrom, u něj je to jenom o tom zdraví.

0/0
19.1.2017 10:07

M49a50r71t17i83n 81Č23a94r26n38e41c69k24ý 2325394349475

U Townse taky třeba brát, že nováčkovskou sezónu odehrál, když mu v listopadu bylo 20 let. Embiid hraje nováčkovskou sezónu ve 22 letech, v březnu mu bude už 23.

M62a77r30t22i94n 41Č75a55r92n74e48c62k88ý 2755704669175

Oproti loňsku šel nahoru o 3,7 bodu, 1 doskok a 1 asistenci, ale šel dolů o 5% střelby. Hlavně proto, že loni střílel 1,1 trojky na zápas, letos 3,6. A pořád je Townsovi 21, 22 mu bude až v listopadu. V tomhle má oproti Embiidovi velikou výhodu. Ale v žádném případě bych o Townsovi neřekl, že je HoF hráč.

0/0
19.1.2017 10:37

K68a32r35e13l 89D20u61t21ý 1769278211772

Já myslím v obraně jestli je na tom lépe...protože to je asi hlavní rozdíl mezi nima.

0/0
19.1.2017 10:47

R56a88d75e62k 49T11o36m97a57s91e90k 5343170688485

Není, spíš hůř. Stejně jako skoro všichni pod tím defenzivním mágem.

0/0
19.1.2017 10:59

M27a66r47t72i14n 25Č11a58r86n19e60c82k63ý 2575434249945

Jo takhle. V obraně se motá jako nudle v bandasce. Jako naprosto všichni Vlci.

0/0
19.1.2017 11:02

M60a49r29t81i89n 53Č28a30r97n14e41c28k70ý 2865694589725

Ale je pravda, že Embiid je fakt skvělý. Nemám rád +-/ statistiky, ale The big man played 27 minutes Wednesday, and the Sixers outscored the Raptors by 20 points in that time. In the 21 minutes he was on the bench, the Sixers were outscored by 15 points.

0/0
19.1.2017 13:57

M59a22r40t38i45n 40Č87a27r74n39e50c52k44ý 2985574759385

On the season, the 76ers have outscored opponents by 68 points when Embiid is on the floor. He is the only 76ers player with a positive plus-minus.

0/0
19.1.2017 13:58

M47a18r98t97i84n 56Č28a84r93n12e53c55k90ý 2895954929985

Another way to analyze what Embiid is doing for the 76ers: They have the scoring margin of a 56-win team with him on the floor this season. The 76ers have a scoring margin of an 11-win team with him off the floor.

0/0

M64i82l38o31š 14K87r93e72p77s 1877797545697

Tak ačkoliv +/- taky moc nemusím, tak tady už to má nějakou vypovídací hodnotu.

0/0
19.1.2017 14:51

M41a70r93t58i32n 49Č73a61r36n83e20c59k45ý 2845724299485

Knicks remain undefeated without Joakim Noah in the rotation, now 5-0 sans their $72 million man

D50a95v24i56d 83S23u30c94h47a69r 8594966123562

Dnes se mi Tomáš zase moc líbil. Proti těžkýmu soupeři, a prakticky nic nezkazil, střelba 1/1 se mi líbí mnohem víc než 0/4 s airballem nakonec jako minule, nenutí se zbytečně do střelby, když není v pozici, rozehra dobrá, pár pěknejch doskoků, s takovouhle může nastoupit i v Play Off!