Cleveland dostal naloženo, ale Jamese rána do zubů bolet nebude

Odveta za loňské finále NBA je na světě. Obhajující Cleveland si z kalifornského hnízda Golden State odvezl porážku 91:126 a byl ujištěn, že na očekávané setkání v letošním boji o titul se musí připravit lépe. Celek z Oaklandu si spravil chuť nejen po ztrátě závěrečné série play-off, ale i po vánočním zvratu na hřišti Clevelandu.

M93a62r68t73i39n 19Č70a43r93n32e24c78k92ý 2865374399585

Nemůžu si pomoci, 27+15+13 neudělá jen tak někdo, ale těch zápasů se střelbou max 35% a k tomu s tunou ztrát u Westbrooka začíná dost rychle přibývat.

0/0
19.1.2017 7:25

R90a51d65i92m 87B12e98n17i50c76e20k 8318563858734

Loni Cavs taky prohráli s GSW v základní části o 30 a jak to potom dopadlo. A Cavs prostě nejsou týmem na nějaký rekord, spíš si s přehledem uhrají 1. flek a v play - off zase zapnou, když bude třeba.

+2/0
18.1.2017 9:08

M60a32r46c32e75l 55H22r90o72c54h 9139769662

O výsledku zápasu bylo jasno předem. Jak se mohl LeBron soustředit, když před zápasem viděl Delonte Westa a při zápasu pak všude nápisy, že se slaví MILF Day. :-P

J30a12n58a 69E75l25i30á30š60o21v27á 9809734884838

Pro pana Kotena: je rozdíl mezi narativ a narativum.

0/0
18.1.2017 8:38

J61a48n86a 48E40l82i23á23š70o52v58á 9739764554598

Máme za sebou plus minus polovinu základní části. Minulý rok to bylo o rekordu GSW a letos v tom především triple doubly a individuální výkony. Pořádně hezký basket byl pouze sváteční CLE vs GSW. Ne že by ty ostatní nebyly hezké a zajímavé, ale kolektivních výkonů, které by opravdu pobavili je nějak méně. Určitě to není negativní trend.

I TS všichni posuzejeme kolik dal čeho a co se mu v číslech nepovedlo. Barcelonské pohledy na TS výkony byli jinačí.

Nikdy se na NBA nekoukala skrz čísla jako tomu je nyní.

+5/0
18.1.2017 7:46

M35i91l40o61š 36K31r13e76p32s 1267987855307

Tak vždy je potřeba najít nějaké téma, aby kluci novinářští měli o čem psát.

0/0
18.1.2017 8:23

J60a30k89u36b 88K76o52r71f 7598600827881

Příspěvek pěkný a věcný (taky jsem dal plus), jenom bych poprosil zapracovat na některých jazykových pravidlech, zejména shodě podmětu s přísudkem:-/

Z těch pravopisných chyb slzí oči...

0/0
18.1.2017 17:49

M38a70r96t42i54n 22Č52a97r44n22e41c60k22ý 2685934359585

"Už po první čtvrtině bylo v Oaklandu vlastně rozhodnuto. Skóre 37:22 nedávalo obhájcům titulu z NBA mnoho šancí na zvrat - přestože doma dokázali o Vánocích smazat 14bodové manko ve čtvrté čtvrtině a vyhráli 109:108.

M95i48l94o70š 90K18r37e90p49s 1747347925967

On i ten odkaz na článek o Currym ("Curry jako slabina") je z pohledu kolegiality tak trošku faux pas. Ale aspoň se toho autor nebojí.:-)

J69a52k71u65b 35K28o70r66f 7398500577391

Taky jsem si u toho článku řikal, jestli jeho autor někdy viděl aspoň jedno celý utkání, nebo si vystačí se sestřihama. Jinak by aspoň tušil, že 15 bodů po 1Q není vůbec nic a dá se to ztratit klidně za 5 minut...