Cleveland nedostal v Portlandu šanci. Philadelphia zmrazila New York

Basketbalový Cleveland prohrál v NBA druhý zápas ve dvou dnech, na palubovce Portlandu takřka permanentně prohrával a nakonec si odváží výsledek 86:102. Největší obrat se podařil hráčům Philadelphie. Ti získali domácí duel s New Yorkem 98:97, přestože v poslední části ztráceli už 13 bodů a za poslední dvě a půl minuty zlikvidovali desetibodový odstup.

M48i12l10o24š 16K90r54e56p74s 1897177205667

Jako reklama na NBA basket to ale opravdu není ideální varianta. :-) V podstatě se na to nedá dívat.

M50a71r38t79i38n 27Č26a74r22n53e28c82k52ý 2185394809265

Dostat 100 bodů za 32 minut je veliké umění. Navíc od nijak zázračného útoku Denveru.

0/0
12.1.2017 22:41

M88i58c96h90a93l 17T10u61r41e87k 9271780972379

Indiana přijela evidentně na výlet. Na výletě by se mi taky nechtělo bránit :-)

17.0 APG

That's what you might see if Russ played at the same pace as Big O... just facts

J84a17n93a 38E33l79i68á15š45o59v96á 9209544204378

Pane Buriane, než mi dáte každodenní mínus, což mne nikterak neirituje, tak se podívej ty pito... na video ve článku, kde uvidíš, že padl koš a žádný blok být tudíž nemohl.

K49a77r64e60l 50D34u30t14ý 1219388321402

Hmm, takže zase další zmaštenej lednovej roadtrip...Kajlík to zrovna vyžral, ale takhle by to dál asi nešlo8-o

M27a75r95c52e13l 59H50r75o73c65h 9669939462

LeBron těžce nese, že není nejlepší hráč v týmu. :-P Když jsem viděl sestřihy z Utahu, tak jeho vracení do obrany bylo na úrovni Cousinse. Rv

0/0
12.1.2017 16:09

M68a30r88e32k 26M60a75z23u97r 7179268482789

no jsem jen zvědavý, jestli neprohrají i v Sactu....

0/0
12.1.2017 18:52

M70a95r13e40k 77M59a65z53u33r 7579338602179

jako ne, že by za to Korver mohl, ale tři dny se všichni v USA rozplývají o kolik to bude lepší tým a jak teď budou neporazitelní, a že do konce roku snad už neprohrají zápas a pak hned prohrajou první dva, tak mi to přišlo vtipné, hlavně proto že Korver není zázrak, není to Kobe ani Allen :D

0/0
12.1.2017 18:54

M78a81r63c21e46l 14H30r73o47c64h 9219409542

Fuj! Příšerný rouhání. 8-o Prej není zázrak... Šmarjápanotytoslyšíš...

0/0
12.1.2017 19:55

K66a32r92e29l 68D79u14t33ý 1889538711422

hh, to je na hyporbolu roku;-D fakt nikdo v USA ani nikde jinde neřešil, jestli budou Cavs neporazitelný na roadtripu v půlce ledna...ti hrajou důležitý zápasy až v květnu.

0/0
12.1.2017 20:43

M86a17r38i91a45n 71M65i71k19u80l93í59k 6852705214

Viděl jsem celý zápas, ne jen sestřihy a LBJ je stále nejlepším hráčem CLE. V podstatě sám ve 3. čtvrtině stáhl 15 b. ztrátu, ale nikdo se k němu nepřidal. Pokud by všichni hráli jako on, tak jsou výsledky CLE jiné. Jenže forma některých hráčů je jak na houpačce, a to i KI nebo KL. Často mám pocit, jako by CLE hrál bez trenéra, Lue jen přihlíží bez toho, že by nějak reagoval na vývoj, o rotaci hráčů nemluvě. CLE je v posledních týdnech schopný i z jasného zápasu, ve kterém vede ve 3. čtvrtině o 20 a více bodů jěště udělat drama. A když jiném zápase dotáhnou vysoké manko a mohli by být v laufu, nechají soupeře zase odskočit.

M52a56r82t88i37n 90Č77a58r96n91e80c12k92ý 2545684449845

Byl naprosto geniální. Nejdříve tam nejde pro ten Rosem odražený balón, pak tam kluše, jako by nic. A tou obranou McConnella tomu dal úplně korunu.

0/0
12.1.2017 11:06

D37a42v42i96d 68S84u28c65h22a79r 8424646243942

Sledoval někdo Washington s Celtics, jak si tam John Wall dal skoro přes hubu s tím borcem z Bostonu? To bylo až po utkání nebo jak to že je nevyloučili?

0/0
12.1.2017 8:31

R41a40d81e23k 25T35o90m66a67s18e21k 5233360338295

Jj, po utkání. A vlastně se ani nic nestalo, za to by nikoho nevyloučili... snad

0/0
12.1.2017 9:11

D47a46v40i86d 16S15u27c71h90a83r 8704646333242

No já bych řekl, že ho John Wall tou rukou docela zasáhl do obličeje :-)

0/0
12.1.2017 9:14

P21e44t93r 82F95e48i71g21l 5418533190922

Wall může po tomhle zápase tak maximálně držet h...u...IT si s nim vytřel zadnici poslední čtvrtinu a namazal si ho na chleba...;-D...