Golden State promarnili vedení o 24 bodů. Satoranský šanci nedostal

Basketbalisté Golden State promrhali v pátečním utkání NBA proti Memphisu vedení o 24 bodů ze třetí čtvrtiny a prohráli 119:128 po prodloužení. Do sestavy Washingtonu se potřetí za sebou nevešel český rozehrávač Tomáš Satoranský a Wizards po dvou porážkách zdolali 112:105 Minnesotu.

K81a87r35e92l 75D66u15t11ý 1729658551102

Korver na cestě, GSW zase jednou pěknej kolaps, Durant zavádějící OKC móresy...tak se mi to líbí;-D

0/0
7.1.2017 13:12

M32a82r24c74e53l 35H65r95o18c49h 9959479842

Jo? Ale jak se asi LeBron poprvé v kariéře srovná s tím, že není nejlepší hráč týmu, hm? :-P

M45a79r20c63e26l 23H75r57o90c29h 9609129772

Dlouho jsem přemýšlel a přišel jsem na to.... že nebudu sprostej. :-P Nejspíš se s tím vyrovnám tak, že měsíc budu dělat, že NBA neexistuje, protože je PO NFL. Pak přesunu pozornost na přípravu fotbalové Sparty a dalších dílů ze série Naše slavné prohry. Během toho si možná zpětně stáhnu některé ze zápasů, kde Korver dá přes třicet bodů. I když počítám, že na všechny stejně nezbude čas. :-P Nějak přetrpím PO, zatleskám Korverovi až dostane po zásluze Finals MVP za průměry 42+0+0 a budu se těšit, že jako free agent podepíše v normálním klubu.

0/0
7.1.2017 21:37

C44h33a78r53l65e96e 90H95a43r44v24e46y 4894233374347

Me nadchla ta posledni veta.. "v normalnim klubu"

0/0
7.1.2017 21:58

D64e52n72i59s 58M40o58r18o14z87o88v 3930690492912

Viděli jste poseldni rozhodující utok GSW? jak si KD řekl o míč, při sve tragické střelbě, Curry velice nerad mu ho dal, Green v rohu rval jak pomatenej. Dopadlo to tak jak je u Duranta zvykem, zbytečná trojka která nešla do vnitř. Chemie je v týmu fakt výborná ;-D

C73h50a26r98l60e69e 51H96a89r55v38e19y 4144733914477

Green klasika..Nevim jestli je to u Duranta zvykem, ale trojka to zbytecna byla..

0/0
7.1.2017 18:39

T33o81m92á67š 23K22o76d46y 1925419105850

Říkejte si co chcete, ale pokud někdo dokáže nastřílet 18 bodů za 8 vteřin, tak si těch $153M zaslouží ;-DR^

J98a69k12u32b 51K82o77r76f 7278550157911

Taky jsem si řikal, že to musel být masterpiece, nasypat za 8 sekund 18 bodů...;-D