Hamilton vyhrál kvalifikaci na GP Kanady, druhý byl Rosberg, pak Vettel

Kvalifikaci na Velkou cenu Kanady vyhrál úřadující mistr světa formule 1 Brit Lewis Hamilton před kolegou z Mercedesu Nicem Rosbergem a dalším Němcem Sebastianem Vettelem z Ferrari. Vedoucího muže šampionátu Rosberga, na kterého ztrácí na druhém místě 24 bodů, porazil o pouhých 62 tisícin sekundy.

K68a89r80e29l 72Z15a22c48e57k 7611469181337

V závodě se ovšem očekává nuda.

0/0
11.6.2016 23:30

P57e20t21r 31M61a66r64e88č52e77k 1733151649898

To víte na fotbal nebo závody v požírání bůčku to nemá . :-) Tahle záležitost je pro ty kteří tomu trochu rozumí. Když má někdo převahu , je to nuda. Když je pole vyrovnané a špatně se kvůli tomu předjíždí , taky nuda. Kdo chce vidět kontaktní závody má koukat na rallyecross . Na podobný styl soupeření jsou vozy F1 dost drahé.