Štěpánek ve Stuttgartu končí. Federer se další výhrou odpoutal od Lendla

Radek Štěpánek vypadl na travnatém turnaji ve Stuttgartu ve čtvrtfinále. S domácím tenistou Philippem Kohlschreiberem prohrál 4:6 a 5:7. Švýcarský fenomén Roger Federer zvládl tamtéž další vyrovnanou bitvu a v historickém pořadí podle počtu výher na turnajích ATP se na druhém místě odpoutal od Ivana Lendla.

M18a83r95t10i74n 56C37a28j39t46h60a75m92l 3541408526520

Potro se predvedl. Skoda, ze rozhodujici set neuvidim.

0/0
10.6.2016 19:56

M68i94r26o47s33l39a38v 79J96e69ž81e61k 8841366632898

DelPo se dostává do laufu, vynutil si třetí set, diváci se probouzejí.

M25i24r16o67s86l83a54v 66J30e77ž85e54k 8661546202958

Hrál výborně. V první hře třetí sady urval brejk, který docela snadno potvrdil. V té chvíli vyhrál vlastně 5 her v řadě, od stavu 3:3 ve druhé setu. Simon pak vypadal už dost otráveně a nechodilo mu 1. podání, neměl se čeho chytit.

+1/0
10.6.2016 21:03

M85i96r20o67s17l31a50v 34J45e85ž78e63k 8331886172748

O hodně jste přišel, 6:7 6:3 6:0.

V první hře třetího setu, která trvala asi 6 minut, DelPo získal brejk, který vzápětí potvrdil 2:0. Když pak Simon znovu přišel o podání a prohrával o dva brejky 0:3, dohrál zbytek zápasu hodně odevzdaně, že na něj diváci i trochu pískali.

0/0
10.6.2016 20:45

M64a70r69t21i56n 31C17a58j27t77h10a50m83l 3351928106640

Nojo nebudu tvrdnout v praci kdyz padla ve 20. Byl to krasnej tenis a ze udelil kanar me mile potesilo.

0/0
10.6.2016 21:32

M18i14r91o82s58l82a92v 73J81e31ž11e15k 8891426412698

Del Potro v akci, na něj se rád podívám.

Vzpomínám si, když Del Potro a zároveň Nadal okolo roku 2009 prožívali nejlepší časy. Nadal byl mistr obrany, všechno vrátil, Federera přiváděl k zoufalství. Del Potro tehdy sehrál s Nadalem několik skvělých zápasů a dokázal ho utlouct, když byl zdravý. :-)

M79a72r46t96i25n 66C69a48j12t31h18a53m71l 3721408216180

Belinda!!! Bobulac může zmizet, ale Belinda by byla škoda. Dva vítězné TB a už je v SF. Radkovi v 11. hře v závěru odešlo první podání. Tolik potřebné na trávě. Kurt přestal taky přesně trefovat. Teď by to chtělo alespoň postup Delpotra. Očekávám proti Simonovi dnešní bonbonek na závěr. Na 18. 35 ještě píší Pliskovou. To jsem zvědav zda je cinovnici na kurt pustí.

+1/0
10.6.2016 17:58

M36i90r27o56s53l29a82v 18J18e59ž73e64k 8821176222928

Roger ale musí přidat. Jestli bude hrát jako včera a dnes, tak Thiema neporazí.

+1/0
10.6.2016 17:25

M62a29r77t73i93n 62C41a54j45t23h68a96m44l 3141738436860

Ve Stuttgartu teď Radek ztrácí úvodní set. Stalo se co jsem předpokládal. 8. hra dlouhá téměř 11 minut mu nepatřila a po té přišel o 9. na svém servisu. Je na trávě tenká hranice jež odděluje úspěch a neúspěch.

+1/0
10.6.2016 17:09

M97i26r45o27s21l35a52v 62J88e16ž17e95k 8821286242958

Tu tenkou hranici pocítil i dnešní Federerův soupeř. Mayer měl ve druhém setu 3 brejkboly a setboly na 7:5 a vyrovnání na 1:1 na sety. Nevyužil a v tiebreaku prohrál 6 bodů v řadě.