Štěpánek ve Stuttgartu končí. Federer se další výhrou odpoutal od Lendla

Radek Štěpánek vypadl na travnatém turnaji ve Stuttgartu ve čtvrtfinále. S domácím tenistou Philippem Kohlschreiberem prohrál 4:6 a 5:7. Švýcarský fenomén Roger Federer zvládl tamtéž další vyrovnanou bitvu a v historickém pořadí podle počtu výher na turnajích ATP se na druhém místě odpoutal od Ivana Lendla.

M69a56r75t74i20n 51C12a23j83t72h39a17m10l 3201558726550

Potro se predvedl. Skoda, ze rozhodujici set neuvidim.

0/0
10.6.2016 19:56

M50i65r91o44s23l10a71v 51J31e14ž15e67k 8621196922658

DelPo se dostává do laufu, vynutil si třetí set, diváci se probouzejí.

M81i11r72o38s85l68a83v 33J52e15ž46e44k 8591746792738

Hrál výborně. V první hře třetí sady urval brejk, který docela snadno potvrdil. V té chvíli vyhrál vlastně 5 her v řadě, od stavu 3:3 ve druhé setu. Simon pak vypadal už dost otráveně a nechodilo mu 1. podání, neměl se čeho chytit.

+1/0
10.6.2016 21:03

M14i74r46o94s11l52a56v 89J96e39ž90e37k 8871266432678

O hodně jste přišel, 6:7 6:3 6:0.

V první hře třetího setu, která trvala asi 6 minut, DelPo získal brejk, který vzápětí potvrdil 2:0. Když pak Simon znovu přišel o podání a prohrával o dva brejky 0:3, dohrál zbytek zápasu hodně odevzdaně, že na něj diváci i trochu pískali.

0/0
10.6.2016 20:45

M19a85r60t46i63n 78C43a49j49t17h65a65m58l 3251308346570

Nojo nebudu tvrdnout v praci kdyz padla ve 20. Byl to krasnej tenis a ze udelil kanar me mile potesilo.

0/0
10.6.2016 21:32

M67i18r87o91s44l51a34v 21J75e98ž94e41k 8951176192478

Del Potro v akci, na něj se rád podívám.

Vzpomínám si, když Del Potro a zároveň Nadal okolo roku 2009 prožívali nejlepší časy. Nadal byl mistr obrany, všechno vrátil, Federera přiváděl k zoufalství. Del Potro tehdy sehrál s Nadalem několik skvělých zápasů a dokázal ho utlouct, když byl zdravý. :-)

M38a10r26t91i18n 62C96a81j91t14h98a64m36l 3461988936620

Belinda!!! Bobulac může zmizet, ale Belinda by byla škoda. Dva vítězné TB a už je v SF. Radkovi v 11. hře v závěru odešlo první podání. Tolik potřebné na trávě. Kurt přestal taky přesně trefovat. Teď by to chtělo alespoň postup Delpotra. Očekávám proti Simonovi dnešní bonbonek na závěr. Na 18. 35 ještě píší Pliskovou. To jsem zvědav zda je cinovnici na kurt pustí.

+1/0
10.6.2016 17:58

M71i25r78o68s23l69a96v 59J66e61ž21e68k 8811626902268

Roger ale musí přidat. Jestli bude hrát jako včera a dnes, tak Thiema neporazí.

+1/0
10.6.2016 17:25

M58a95r57t83i95n 78C71a97j45t46h34a12m34l 3121708706300

Ve Stuttgartu teď Radek ztrácí úvodní set. Stalo se co jsem předpokládal. 8. hra dlouhá téměř 11 minut mu nepatřila a po té přišel o 9. na svém servisu. Je na trávě tenká hranice jež odděluje úspěch a neúspěch.

+1/0
10.6.2016 17:09

M38i37r62o38s14l68a13v 65J34e55ž50e37k 8101386222818

Tu tenkou hranici pocítil i dnešní Federerův soupeř. Mayer měl ve druhém setu 3 brejkboly a setboly na 7:5 a vyrovnání na 1:1 na sety. Nevyužil a v tiebreaku prohrál 6 bodů v řadě.