Štěpánek ve Stuttgartu končí. Federer se další výhrou odpoutal od Lendla

Radek Štěpánek vypadl na travnatém turnaji ve Stuttgartu ve čtvrtfinále. S domácím tenistou Philippem Kohlschreiberem prohrál 4:6 a 5:7. Švýcarský fenomén Roger Federer zvládl tamtéž další vyrovnanou bitvu a v historickém pořadí podle počtu výher na turnajích ATP se na druhém místě odpoutal od Ivana Lendla.

M26a19r65t59i58n 23C64a35j82t17h19a70m63l 3321428626830

Potro se predvedl. Skoda, ze rozhodujici set neuvidim.

0/0
10.6.2016 19:56

M66i63r84o94s27l64a49v 85J88e90ž47e65k 8581446922408

DelPo se dostává do laufu, vynutil si třetí set, diváci se probouzejí.

M59i72r19o93s93l98a54v 26J72e68ž32e26k 8681346722258

Hrál výborně. V první hře třetí sady urval brejk, který docela snadno potvrdil. V té chvíli vyhrál vlastně 5 her v řadě, od stavu 3:3 ve druhé setu. Simon pak vypadal už dost otráveně a nechodilo mu 1. podání, neměl se čeho chytit.

+1/0
10.6.2016 21:03

M40i73r48o12s56l65a82v 96J75e14ž73e60k 8151856402988

O hodně jste přišel, 6:7 6:3 6:0.

V první hře třetího setu, která trvala asi 6 minut, DelPo získal brejk, který vzápětí potvrdil 2:0. Když pak Simon znovu přišel o podání a prohrával o dva brejky 0:3, dohrál zbytek zápasu hodně odevzdaně, že na něj diváci i trochu pískali.

0/0
10.6.2016 20:45

M27a81r98t71i83n 46C94a83j85t89h53a24m44l 3911318296400

Nojo nebudu tvrdnout v praci kdyz padla ve 20. Byl to krasnej tenis a ze udelil kanar me mile potesilo.

0/0
10.6.2016 21:32

M27i68r83o52s28l36a92v 88J22e28ž89e35k 8921206862378

Del Potro v akci, na něj se rád podívám.

Vzpomínám si, když Del Potro a zároveň Nadal okolo roku 2009 prožívali nejlepší časy. Nadal byl mistr obrany, všechno vrátil, Federera přiváděl k zoufalství. Del Potro tehdy sehrál s Nadalem několik skvělých zápasů a dokázal ho utlouct, když byl zdravý. :-)

M85a21r92t45i93n 40C85a74j15t88h12a69m81l 3301598436160

Belinda!!! Bobulac může zmizet, ale Belinda by byla škoda. Dva vítězné TB a už je v SF. Radkovi v 11. hře v závěru odešlo první podání. Tolik potřebné na trávě. Kurt přestal taky přesně trefovat. Teď by to chtělo alespoň postup Delpotra. Očekávám proti Simonovi dnešní bonbonek na závěr. Na 18. 35 ještě píší Pliskovou. To jsem zvědav zda je cinovnici na kurt pustí.

+1/0
10.6.2016 17:58

M80i73r32o68s80l76a10v 40J28e27ž69e75k 8721146332868

Roger ale musí přidat. Jestli bude hrát jako včera a dnes, tak Thiema neporazí.

+1/0
10.6.2016 17:25

M53a81r50t90i47n 58C88a11j52t50h66a95m84l 3341618216830

Ve Stuttgartu teď Radek ztrácí úvodní set. Stalo se co jsem předpokládal. 8. hra dlouhá téměř 11 minut mu nepatřila a po té přišel o 9. na svém servisu. Je na trávě tenká hranice jež odděluje úspěch a neúspěch.

+1/0
10.6.2016 17:09

M97i76r28o56s97l14a44v 92J14e75ž22e25k 8981426832788

Tu tenkou hranici pocítil i dnešní Federerův soupeř. Mayer měl ve druhém setu 3 brejkboly a setboly na 7:5 a vyrovnání na 1:1 na sety. Nevyužil a v tiebreaku prohrál 6 bodů v řadě.