Pokažený večírek: Satoranský řádil, ale na pana domácího si nepřišel

Na tenhle zápas se mohlo vzpomínat jako na velkou párty Tomáše Satoranského. Ale nebude. Řádění českého rozehrávače FC Barcelona ve třetím semifinále španělské basketbalové ligy na palubovce Laboral kutxa Vitoria překonal pivot domácích Joannis Burusis. Dovedl svůj tým k výhře 89:83 v prodloužení a snížení série na 1:2 na zápasy.

M94i75l77o87š 68K71r41e20p94s 1947207155937

Jde to vůbec reálně stihnout - stáhnout si lehce míč a ještě vystřelit a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:47

M36i44l38o35š 53K51r97e11p23s 1647307665147

Jde to vůbec reálně stihnout, když si lehce stáhne míč a ještě vystřelí a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:43

J39a57k16u78b 63K44o70r51f 7918710617511

Monstrchyba Tomice8-o Tohle přece nejde takhle "bránit".

R62o22m66a12n 66T11i62č87k26a 8550705324

Já pořád nechápu, co dělá Tomič v Barceloně... Pokaždé, když o něco jde, tak se sesype, to samé v bleděmodrém předvádí i v reprezentaci, ještě jsem ho neviděl zahrát, když o něco jde

+1/0
9.6.2016 13:28

J33a44n72a 76E82l31i49á10š13o83v74á 9699204414958

Já myslela, že Sergeje Bělova nikdo nepřekoná.

M63a10r44t19i22n 43C88a32j48t98h62a34m73l 3851348316900

Připojuji se. Poslední 4 minuty ještě byla remíz. Jsem zvědavej zda tomu vyrovná ten nechutak dnes. Těžko.