Pokažený večírek: Satoranský řádil, ale na pana domácího si nepřišel

Na tenhle zápas se mohlo vzpomínat jako na velkou párty Tomáše Satoranského. Ale nebude. Řádění českého rozehrávače FC Barcelona ve třetím semifinále španělské basketbalové ligy na palubovce Laboral kutxa Vitoria překonal pivot domácích Joannis Burusis. Dovedl svůj tým k výhře 89:83 v prodloužení a snížení série na 1:2 na zápasy.

M15i10l87o77š 20K58r68e57p67s 1557937465147

Jde to vůbec reálně stihnout - stáhnout si lehce míč a ještě vystřelit a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:47

M92i24l84o51š 69K24r70e44p42s 1277987205367

Jde to vůbec reálně stihnout, když si lehce stáhne míč a ještě vystřelí a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:43

J27a71k18u25b 74K30o35r19f 7398380237331

Monstrchyba Tomice8-o Tohle přece nejde takhle "bránit".

R69o67m69a77n 10T31i50č85k59a 8400285264

Já pořád nechápu, co dělá Tomič v Barceloně... Pokaždé, když o něco jde, tak se sesype, to samé v bleděmodrém předvádí i v reprezentaci, ještě jsem ho neviděl zahrát, když o něco jde

+1/0
9.6.2016 13:28

J78a83n83a 55E37l46i12á23š11o95v68á 9139544604138

Já myslela, že Sergeje Bělova nikdo nepřekoná.

M43a57r22t94i72n 46C34a56j96t74h83a81m59l 3611558466790

Připojuji se. Poslední 4 minuty ještě byla remíz. Jsem zvědavej zda tomu vyrovná ten nechutak dnes. Těžko.