Pokažený večírek: Satoranský řádil, ale na pana domácího si nepřišel

Na tenhle zápas se mohlo vzpomínat jako na velkou párty Tomáše Satoranského. Ale nebude. Řádění českého rozehrávače FC Barcelona ve třetím semifinále španělské basketbalové ligy na palubovce Laboral kutxa Vitoria překonal pivot domácích Joannis Burusis. Dovedl svůj tým k výhře 89:83 v prodloužení a snížení série na 1:2 na zápasy.

M55i26l82o79š 63K30r79e92p22s 1617607975647

Jde to vůbec reálně stihnout - stáhnout si lehce míč a ještě vystřelit a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:47

M17i59l32o55š 59K45r27e54p20s 1217427165117

Jde to vůbec reálně stihnout, když si lehce stáhne míč a ještě vystřelí a to vše za 0,9 sekundy?

0/0
9.6.2016 20:43

J56a12k17u85b 53K16o65r62f 7888560937271

Monstrchyba Tomice8-o Tohle přece nejde takhle "bránit".

R45o15m49a73n 61T73i77č85k36a 8170545424

Já pořád nechápu, co dělá Tomič v Barceloně... Pokaždé, když o něco jde, tak se sesype, to samé v bleděmodrém předvádí i v reprezentaci, ještě jsem ho neviděl zahrát, když o něco jde

+1/0
9.6.2016 13:28

J12a28n13a 37E37l50i86á24š43o22v79á 9669684374338

Já myslela, že Sergeje Bělova nikdo nepřekoná.

M55a84r34t34i70n 33C31a15j70t15h76a77m72l 3451708216680

Připojuji se. Poslední 4 minuty ještě byla remíz. Jsem zvědavej zda tomu vyrovná ten nechutak dnes. Těžko.