Strýcová: Jsem hodně zklamaná. Ale už vím, že se tady dá vyhrávat

V předchozích čtyřech vzájemných zápasech se tenistce Barboře Strýcové ani jednou nepovedlo vzít Agnieszce Radwaňské set. Natož jí porazit. V pátek ve třetím kole Roland Garros zvládla to první - a bojovala i o vítězství. „Nevím, jestli jsem byla blízko, ale šlo to. Teď jsem hodně zklamaná,“ říkala.

Z56d45e86n37e27k 51B19á38l43k25a 7856394708399

Bára je neskutečná bojovnice, hrající asi nejlepší tenis za svoji kariéru. Hrozně mě baví se na ni dívat.

+4/0
29.5.2016 8:34

M37i30l18a78n 65S89v56i64t30á13k 9247330478

Krásná podívaná se vším všudy. Prohra, ale se ctí.

0/0
28.5.2016 10:59

M20a30r17t79i64n37a 28D41v55o36ř31á72k14o73v25á 2155363519400

Ten druhý set paráda. Hlavně když ten ňouma komentátor řekl (za stavu 0:3), že to na nějaký obrat nevypadá ;-D Díky Báro a do budoucna moc držím palce. Já si jdu "zapinkat" v neděli ;-)

+1/−1
27.5.2016 22:57

A23n64a67t95o19l 80F78i52l67i66p 5881324163241

To mi připomnělo když Neumannová vyhrála olympiádu v závěrečném běhu. Na stadionu byla třetí a to ještě musela mimo dráhu do sněhu, protože vedocí dvojice běžela prakticky vedle sebe. A španělský komentátor pronesl: "vedoucí dvojice bojuje o zlato a česká veteránka už nemá šanci". :)

L96u86k80á16š 96K65u49l82h54á55n49e88k 1879683412491

Jak se na ženský tenis nedívám úplně rád kvůli nevyrovnanosti a labilitě některých hráček, tak musím uznat, že dnešní zápas byl super. Prohraný výměny nebyly o labilitě, ale o kvalitě soupeřky či nevyužití šance. Nádherný zápas a Bára i přes porážku super. Líbí se mi, jak je do toho zažraná a jak bojuje. Moje nejoblíbenější česká hráčka.

V76l53a41d26a76n 50K61a68h60a60n 9861884544632

ze ja blbec si nevsadil, kdyz po minulem kole novinari psali, jak se holkam dari ... tak se dalo cekat ze prijde den blbec. To neni nic proti holkam, vsechny odehraly perfektni zapasy. Jen Petra potrebuje nejak nakopnout (obrazne receno).