Strýcová: Jsem hodně zklamaná. Ale už vím, že se tady dá vyhrávat

V předchozích čtyřech vzájemných zápasech se tenistce Barboře Strýcové ani jednou nepovedlo vzít Agnieszce Radwaňské set. Natož jí porazit. V pátek ve třetím kole Roland Garros zvládla to první - a bojovala i o vítězství. „Nevím, jestli jsem byla blízko, ale šlo to. Teď jsem hodně zklamaná,“ říkala.

Z65d81e88n90e83k 27B14á18l22k86a 7106564428639

Bára je neskutečná bojovnice, hrající asi nejlepší tenis za svoji kariéru. Hrozně mě baví se na ni dívat.

+4/0
29.5.2016 8:34

M66i96l57a61n 26S33v39i36t79á85k 9857670328

Krásná podívaná se vším všudy. Prohra, ale se ctí.

0/0
28.5.2016 10:59

M26a47r81t86i63n16a 40D21v14o96ř75á49k66o28v18á 2545693909500

Ten druhý set paráda. Hlavně když ten ňouma komentátor řekl (za stavu 0:3), že to na nějaký obrat nevypadá ;-D Díky Báro a do budoucna moc držím palce. Já si jdu "zapinkat" v neděli ;-)

+1/−1
27.5.2016 22:57

A81n29a58t11o94l 98F49i39l56i39p 5111124143251

To mi připomnělo když Neumannová vyhrála olympiádu v závěrečném běhu. Na stadionu byla třetí a to ještě musela mimo dráhu do sněhu, protože vedocí dvojice běžela prakticky vedle sebe. A španělský komentátor pronesl: "vedoucí dvojice bojuje o zlato a česká veteránka už nemá šanci". :)

L94u45k85á13š 67K46u86l87h24á75n82e81k 1139933712341

Jak se na ženský tenis nedívám úplně rád kvůli nevyrovnanosti a labilitě některých hráček, tak musím uznat, že dnešní zápas byl super. Prohraný výměny nebyly o labilitě, ale o kvalitě soupeřky či nevyužití šance. Nádherný zápas a Bára i přes porážku super. Líbí se mi, jak je do toho zažraná a jak bojuje. Moje nejoblíbenější česká hráčka.

V73l81a67d50a49n 45K15a36h70a45n 9721114344502

ze ja blbec si nevsadil, kdyz po minulem kole novinari psali, jak se holkam dari ... tak se dalo cekat ze prijde den blbec. To neni nic proti holkam, vsechny odehraly perfektni zapasy. Jen Petra potrebuje nejak nakopnout (obrazne receno).