Strýcová: Jsem hodně zklamaná. Ale už vím, že se tady dá vyhrávat

V předchozích čtyřech vzájemných zápasech se tenistce Barboře Strýcové ani jednou nepovedlo vzít Agnieszce Radwaňské set. Natož jí porazit. V pátek ve třetím kole Roland Garros zvládla to první - a bojovala i o vítězství. „Nevím, jestli jsem byla blízko, ale šlo to. Teď jsem hodně zklamaná,“ říkala.

Z94d22e31n30e80k 29B54á94l98k38a 7976684438429

Bára je neskutečná bojovnice, hrající asi nejlepší tenis za svoji kariéru. Hrozně mě baví se na ni dívat.

+4/0
29.5.2016 8:34

M61i82l52a45n 13S82v10i97t97á89k 9737100778

Krásná podívaná se vším všudy. Prohra, ale se ctí.

0/0
28.5.2016 10:59

M47a77r27t22i44n32a 80D41v91o32ř70á11k23o44v83á 2575363889700

Ten druhý set paráda. Hlavně když ten ňouma komentátor řekl (za stavu 0:3), že to na nějaký obrat nevypadá ;-D Díky Báro a do budoucna moc držím palce. Já si jdu "zapinkat" v neděli ;-)

+1/−1
27.5.2016 22:57

A17n31a60t83o85l 63F44i16l63i96p 5241414563801

To mi připomnělo když Neumannová vyhrála olympiádu v závěrečném běhu. Na stadionu byla třetí a to ještě musela mimo dráhu do sněhu, protože vedocí dvojice běžela prakticky vedle sebe. A španělský komentátor pronesl: "vedoucí dvojice bojuje o zlato a česká veteránka už nemá šanci". :)

L10u12k91á56š 86K93u40l57h98á26n27e44k 1769893232301

Jak se na ženský tenis nedívám úplně rád kvůli nevyrovnanosti a labilitě některých hráček, tak musím uznat, že dnešní zápas byl super. Prohraný výměny nebyly o labilitě, ale o kvalitě soupeřky či nevyužití šance. Nádherný zápas a Bára i přes porážku super. Líbí se mi, jak je do toho zažraná a jak bojuje. Moje nejoblíbenější česká hráčka.

V20l58a74d60a73n 76K47a35h94a69n 9351374544582

ze ja blbec si nevsadil, kdyz po minulem kole novinari psali, jak se holkam dari ... tak se dalo cekat ze prijde den blbec. To neni nic proti holkam, vsechny odehraly perfektni zapasy. Jen Petra potrebuje nejak nakopnout (obrazne receno).